SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Wieczna redukcja - ostatnia prosta

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 16992

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 1017 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 41556
Szkoda, że nie otrzymałeś skierowania na badania FT4 i FT3. Samo TSH zdecydowanie nie daje pełnego obrazu sytuacji. Przy Twoim specyficznym sposobie żywienia warto byłoby zbadać bardziej wnikliwie aktywność tarczycy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 474 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 19912
Sam nie wiedziałem dokładnie jakie badanie by się przydały a Pani doktor już wgl, jak jej powiedziałem, że schudłem te prawie 30kg w 6 miesiecy to sie pytala tylko skad diete wzialem i czy to była dieta bezmięsna typu jabłko+marchew. Jak powiedziałem, że w diecie przeważa mięso to się bardzo zdziwiła i wtedy dopisała mi cholesterol..

Ale dobry wynik TSH nie oznacza dobrych wyników FT3/4? bo ja się na tym kompletnie nie znam

Zmieniony przez - wieczna redukcja w dniu 2014-06-28 23:04:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 474 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 19912
33. DZIEŃ IF + CKD
Niedziela - 29 czerwiec - DNT

Post: ~16h
Uczta: ~7h


Zrzut jedzenia:



Suplementacja:
Spalacz:
-3x przed 1 i 2 posiłkiem

Na czczo:
-witamina C

Z 1 posiłkiem:
-komplex witamin i minerałów
-cynk

Z ostatnim posiłkiem:
-2xmagnez
-chrom
-witamina C
-komplex witamin i minerałów


2x tabata rano/wieczór


Komentarz do dnia:
Od wczoraj jeszcze dołożyłem kolagen, 2x2 tabsy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 1017 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 41556
Przy dobrym wyniku TSH wyniki FT4 i FT3 nie muszą być dobre. Twój problem może polegać na nadmiernym przekształcaniu FT4 do nieaktywnej formy rT3 (zamiast do FT3), co często ma miejsce przy znacznej restrykcji kalorii i węglowodanów. Z tego względu pomiary FT4 i FT3 byłyby przydatne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 474 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 19912
Pomiary
start. po 2 tyg po 5 tyg progres
waga 68,7kg 68,9kg. 67,8kg -0,9kg
talia 77cm 77cm 76cm -1cm
pas (pępek) 83,5cm 82,5cm 81,5cm -2cm
biodra 85cm 84,5cm 84cm -1cm
bf 13-15% 11,8% 9,8%

Waga dziś rekordowo mała, pasek spada, ogólnie w lustrze mega pozytyw dziś rano, aż się zdziwiłem Byłem na badaniach, mam wyniki EKG ale sam z nich nic nie wyczytam więc bede musial podskoczyć do lekarza, wyniki krwi i moczu w piątek.

Według planów dziś marchewka i ładujemy ;) dziś testuje i trochę pojadłem przed treningiem i właśnie ruszam na nową siłkę (czynna 24/7)

Zmieniony przez - wieczna redukcja w dniu 2014-06-30 10:31:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2416 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42913
Wg pomiarów idzie rewelacyjnie. 1 kg mniej i prawie aż 5% mniej? Nieźle. Co to za siłka, że tyle czynna? Ciekawe czy znajdą się chętni do trenowania o 3 rano :D

Blog IF/Rekompozycja [pods. 22] - Zapraszam ! http://www.sfd.pl/[BLOG]Lucky555/IF__Rekompozycja-t989337.html

Jeśli chcesz przegrać trochę $$ to zapraszam:)
http://www.sfd.pl/Gruby_hajs_z_Lucky555-t1058841.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 474 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 19912
Tzn pierwszy bf wpisany orientacyjnie (nie posiadałem jeszcze kalipera). Zresztą mierzone też orientacyjnie, najważniejsze że się zmniejsza :) podejrzewam, że było mniej i aż tak dobrze nie leci jak pokazują pomiary, tylko nadmiar skóry się wchłania i pomiary są coraz lepsze.

Siłka zaj**ista powiem szczerze, niby duża, niby dużo ludzi, ale nikt mi nie przeszkadzał mimo międzynarodowego dnia klatki a robiłem właśnie klatke są 40% tańsze karnety nawet na godziny 23:00-5:00, ogólnie jestem mega zadowolony no i mogę iść na siłke kiedy chce


Dobra trzeba jesc bo lody sie rozpuszcza :D

Zmieniony przez - wieczna redukcja w dniu 2014-06-30 15:04:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
pierwszy raz słyszę aby w Polsce była siłownia otwarta 24/7
rewelka dla ludzi którzy kończą późno pracę/wcześnie wstają

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 474 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 19912
Dokładnie, nie musisz ustawiać całego dnia pod godziny otwarcia siłowni bo zawsze masz kiedy iść i nie ma wymówek że późno, że noc siłka w Łodzi-centrum, ale nie zachęcam bo co za dużo ludzi to nie zdrowo

Zmieniony przez - wieczna redukcja w dniu 2014-06-30 15:09:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
ja np. mam czas chodzi w niedziele
siłka otwarta bodajże od 11 do 13
dżołk jakiś
ludzi więcej niz mrówków,a też nigdy wyrobic się nie moge na czas [bo to nie moja pora]
to jak juz jestem to najdłuższy [w teorii] trening robię najszybciej

pomiary ciekawe
jak w lusterku?
wychodzi na to [jeśli waga i % nie kłamią] że fajny rekomp wychodzi [mniej fatu/więcej miecha]

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

refeed a tłuszcz

Następny temat

Spalenie brzuszka

WHEY premium