SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Visnioffy - (wielki) powrót.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10270

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 8064 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42757
W treningu klatki dużo miesza też mindmuscle może tutaj jest wyc .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1958 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17458
Rozwiń swoją myśl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 8064 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42757
No może imo technika jest spoko , dobrany ciężar też ale nie ma tej koncentracji mentalnej przy pracy nad klatką tego skupienia , dopięcia itd .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1958 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17458
No właśnie problemem z techniką nazywam to, że nie czuję mięśnia, nie czuję gdy on się napina, jak np. przy robieniu bicepsów ... :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 899 Napisanych postów 4301 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 322772
Mentalna koncentracja, dobre Spróbuj mieć ściągniete łopakti przy wyciskaniu. Z automatu bark będzie mniej pracował, a pomyśl też może nad wolnym negatywem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Mind-muscle connection to akurat najważniejsza rzecz w treningu kulturystycznym, bez tego można sobie machać i machać :)

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1958 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17458
A więc tak:
- łopatki mam ściągnięte
- w głowie mam jak wyciskam cyckami, a nie barkami ani trickiem. W GŁOWIE
- staram się, przy początku ruchu do góry spiąć cycki by ruszyć z klatki i trzymać to napięcie- ale tu jest problem, bo to napięcie 'znika'
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Znika bo pracę przejmuje triceps bądź barki, w innym wypadku by nie znikało.

Zmniejsz ciężar.

Przed wyciskaniem (czyli sztanga leży na klatce) spinasz klatkę i dopiero wtedy zaczynasz unosić ją do góry. Przez cały czas masz trzymać klatkę w napięciu, dlatego nie prostuj ramion

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 899 Napisanych postów 4301 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 322772
Mi chodziło o to, że fajnie brzmi być skoncentrowanym mentalnie na treningu A wiadomo, że podczas braku skupienia nad danym mięsniem to i tak żadne cud tehcniki nie pomogą.

Visnioffy, może też masz dużo mocniejszy triceps od klaty i mimo, że wydaje Ci się, że to nią pracujesz to koniec końców lwią pracę właśnie on przejmuje. A poza tym to jak Ozzy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1958 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17458
Patrząc jak najobiektywniej na siebie, to klaty i tricka nie mam, z tych 3 partii to dominują barki, które de facto czuję przy wyciskaniu sztangi/hantli ... + chyba nigdy nie miałem zakwasów na cyckach (wiem, to żadne odzwierciedleniu treningu, ale zawsze jakiś sygnał mały).
Myślę czy nie zrobić całego treningu na maszynach, żeby ruch był jakoś wymuszony przez rzecz martwą...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc w powrocie na siłownię. Jaki trening wybrać

Następny temat

Ćwiczeniana otłuszczone kolana.

WHEY premium