SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] MrKush319 str. 10 - redukcja

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10154

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 109 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 718
hah są są ;D jak no mam stopy trochę tak \ / takie ustawienie ze na zewnątrz trochę :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2581 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11563
Dvpe bardziej do tyłu wypinaj to Ci kolana nie będą do przodu tak szły w siadach

Siłowo nieźle stoisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 109 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 718
Postaram się jutro trening :) zobaczę czy mi się uda to poprawić :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2581 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11563
sztangę też możesz niżej na plecach ułożyc to będziesz wtedy miał lepszą dźwignie i automatycznie Ci sie klatka wypnie bardziej do przodu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 1402 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18065
Dieta to podstawa jesli chcesz widziec efekty ciezkich treningow. Na poczatku jakis tam progres bez diety tez wiadomo ze zaliczysz ale pozniej juz nie za bardzo.
Produkty ktore w miare wychodza dobrze cenowo to napewno platki owsiane, twarog i jaja. Mieso juz pare zl kosztuje ale nie musisz jesc tylko kury, smialo szamaj kazde mieso
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 109 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 718
Od dziś zaczynam właśnie dietkę :) wygląda tak :)

Rano - Owsianka nie liczyłem ile jest gram wszystkiego normalna salaterka + mniej więcej 100g twarogu półtłustego ze śmietaną wiejską i cukrem
II śniadanie w w szkole - chleb razowy 3 takie podwójne kanapki z jajkiem gotowanym nie wiem czy dodać majonez ale nie dodałem :)
Przed treningiem - Makaron dwie szklanki 250ml wrzucam do wody też nie wiem ile gram + jogurt 400ml
Po treningu - Pierś z kurczaka + ziemniaki + banan
Wieczorem - Jakaś jajeczniczka z 3 jajek z chlebem razowym
i do tego wszystkiego będę się starał pić dużo wody :) Co o tym myślicie dobra ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 109 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 718
vixen3 okej też dzisiaj to zastosuję ;) dzięki ;)


Ps nie mogę edytować tamtego postu wyżej więc dodaję że owsianka oczywiście z mleczkiem :P

Zmieniony przez - MrKush319 w dniu 2012-03-05 08:49:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 192 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2623
Nie wiem jak gramatura tego makaronu 2x szkalnka :) Ale zamiast jogurtu wstaw kawał mięsa + warzywa. Na sam wieczór dodaj twaróg bo to jest źródło białka wolno wchlanialnego, jajecznice daj na sniadanie. chyba że masz dostęp do dużej ilość twarogu :) To i na sniadanie (raczej bym sobie odpuscil) i dał na kolacje. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 1402 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18065
Jajka to tez bialko wolnowchlanialne tak samo jak mieso wiec obojetnie co dasz na kolacje bedzie dobrze. Przed trenem dodalbym jakies mieso lub rybe do tego makaronu.
Jakies zrodlo tluszczy tez by sie przydalo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 171 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5488
Sylwetka niezla, jakbys do swojej wagi 69kg dolozyl ze 10kg miesa, zachowujac niski poziom BF to kozak, fajnie silowo to wyglada.

Co do odzywiania to proponuje zjesc pare posilkow dziennie, najwiecej wegli warto jesc z rana na sniadanie i na okolo treningowych posilkach, nie zapominaj tez o miesach, daja bialka ktore podczas treningu chronia miesnie, skoro nie masz za bardzo kasy to skoncentrowalbym sie narazie glownie na 3 posilkach sniadanie, i okolotreningowe.

Cisnij dalej, napisz jak waga za jakis czas. Bo pare kg by sie przydalo.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Poprawa i ocena planu na siłę

Następny temat

Ocena - FBW na siłe/wytrzymałość + bieganie + interwały, po dukanie na low carb

WHEY premium