SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Lasic - Wycinka z Warrior Labz

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 16840

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887382
warezz
A przerwales cykl?

Ta PH odstawiłem bo nie miało to sensu blisko ~3 tygodnie leżałem w łóżku i nie byłem w stanie nic zrobić
Więc odstawiłem (dużo nie było wybrane) i teraz planuje wrócić zaczynając praktycznie od nowa.
Badania też robię w sobotę będzie wiadomo co i jak i kolejne wrzucę po skończonym PH
Wszystko już mam ustawione odnośnie miski i treningu do końca tygodnia delikatne treningi core + mobility w poniedziałek wizyta u fizjo i potem trening.
Wszystko opiszę dokładnie w poniedziałek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294223
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
No to czekamy na powrot
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887382
Dobra! Tak jak pisałem od poniedziałku startuję na pełnych możliwych jak dla mnie obrotach.

Napiszę w skrócie co się u mnie zadziało, że dziennik musiał zostać wstrzymany.

Nabawiłem się przepukliny kręgosłupa która na ponad miesiąc wyeliminowała mnie totalnie ze wszystkiego.
Pierwsze 3 tygodnie to było leżenie w łóżku bez możliwości jakiegokolwiek większego ruchu ogólnie rzecz biorąc przeyebana akcja wiadomo jak to w takich przypadkach stwierdziłem iż muszę się w pełni zregenerować więc wszystko poszło na bok łącznie z michą i tak przez ponad miesiąc czasu. Po 3 tygodniach nastąpił progress dałem radę wstać z łóżka więc kolejna wizyta u lekarza + zastrzyki i wizyta u fizjo.
Szczęściem było to, że przeszło bo w sumie lekarze chcieli mnie już słać na operację żeby to ogarnąć porządnie ale skoro przeszło i dałem radę jakoś funkcjonować to obyło się bez tego ofc zostało mi zapowiedziane, że przy kolejnej takiej kontuzji bez operacji się nie obejdzie.
Po równym miesiącu czasu fizjo mnie trochę ponastawiał ugadaliśmy trochę na temat mojego problemu i wprowadziliśmy ćwiczenia core + mobility.


Od poprzedniego tygodnia zacząłem je wprowadzać w życie + delikatne treningi na siłowni okazało się, że dobrze dobrane ćwiczenia pode mnie + dobra rozgrzewka przed treningiem i żadnego bólu jak na tą chwile nie ma z czego można się tylko cieszyć.

Wracam na pełnej żeby nadrobić zaległości i wziąć się za to od nowa porządnie.

Mniej więcej plan tygodnia będzie wyglądał tak
4 x trening w tygodniu (Góra/Dół/Góra/Dół)
Przed każdym treningiem porządna rozgrzewka + rozciąganie po treningu siłowym wrzucam kilka ćwiczeń core.
1 x w tygodniu basen
1 x w tygodniu sauna
1 x w tygodniu dzień totalnego wypoczynku

Miska będzie na poziomie 3k kcal czyli w sumie praktycznie bez większych zmian
B - 250
T - 75
Reszte dobijam z węgli i bez różnicy czy będzie to dzień treningu siłowego czy nie kaloryka leci cały czas taka sama.

Wrzucam też PH które dostałem na testy i zobaczymy jak to będzie wyglądać.

Nie mam sztywno ustawionych dni treningowych po prostu założenie jest takie żeby te 4 dni w ciągu tygodnia były a w jakiej kolejności to już bez różnicy.

Póki co najbliższe fotki i jakieś pomiary wrzucę w najbliższą niedzielę a kolejne na zakończenie testu :)
Tak więc ruszamy z pełną parą! A przede wszystkim z głową żeby nie zrobić sobie kolejnego Kuku :)!
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
Powodzenia. Dobrze ze obyło sie bez operacji

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887382
No całe szczęście!
Dlatego teraz będzie trzeba dmuchać na zimne ale podłapałem ogarniętego fizjo który mam nadzieję też mnie trochę naprostuje :D

Co do wypiski to od wczoraj wleciały już 3 kapsy Titana więc lecimy po całości mimo iż wczoraj i dziś DNT to wczoraj wleciało rozciąganie + basen a dziś chillout totalny.

Miska trzymana na poziomie 3k kcal
Zmieniłem zdecydowanie podejście co do trzymania miski i ofc nie ładuje w siebie syfu ale pozwalam sobie na większą gammę produktów ważne by pilnować makro.
A skoro leci to czemu mam sobie odbierać przyjemność:D

Takiego sposobu odżywiania jeszcze nie próbowałem więc nie szkodzi mi zaryzykować :>
Tak samo z obcinaniem kcal nie mam zamiaru się głodzić na redu więc wolę ją pociągnąć chwile dłużej ale cieszyć się jakością życia :d

To by było na tyle :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294223
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
myśle że taki sposób odżywiania się sprawdzi , ja caly czas taki stosuje i nie narzekam, chodzę zadowolony bo jem co chcę, tym bardziej na masie . Na redukcji troche mniej róznorodności z półek sklepowych ale i tak nie odmawiałem sobię dobroci, deficyt się liczy albo nadwyżka. Jeżeli nie startujesz w zawodach , to nie ma co się katować naprawdę, czerpmy przyjemnosc z tego co robimy
2

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 3119 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 69532
Witam ;) Dopiero znalazłem twój dziennik, a myślałem że przepadłeś
Powiadomienia włączone
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887382
Dwa treningu w tym tygodniu za mną ;) wyglądały mniej więcej tak

A
1. wyciskanie sztangi skos dodatni 4x 6-8
2. focze wioslo hantlami 3x 8-10
3. wyciskanie hantli nad glowe siedzac 3x 8-10
4. Sciaganie do klatki nachwytem szeroko 3x8-10
5. Rozpietki skos dodatni 3x12-15
6. Prostowanie ramion nachwyt 3x 8-10
7. Brzuch 2 ćwiczenia 3 x 15

B
1. wypychanie na suwnicy 4x 6-8
2. zakroki moga byc na smithcie nawet 3x 8-10 na noge
3. Glute bridge ze sztanga 3x8-10
4. Uginanie nog siedzac /lezac 3x 8-10
5. Lydki 4x8-10
6. Face pull 3x 12-15


Co do miski to tak jak pisałem +/- 3k kcal
250B
75T
Reszta z węgli

Ciężary jeszcze nie powalają ale nabicie i siłę na treningu czuć ;) jeszcze z tydzień i będzie robić się pięknie pod każdym względem


Zmieniony przez - lasican1 w dniu 2016-09-08 20:03:36
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Witam doradzi ktoś do pct

Następny temat

Z jakiego labu polecacie testosteron enant i masteron ???

WHEY premium