SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Lasic - Wycinka z Warrior Labz

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 16839

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887379
Sam odpowiedziałeś na swoje pytanie
Gienek testuje samo PH bez podkładu z testa więc będzie można sobie zerknąć jak działa PH bez testa w tle i jak działają z testem w tle x)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 207 Napisanych postów 9413 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 622991
warezz
Siemka, chetnie popatrze ale jaki ma sens testowac PH skoro w tle leci Test? Czy juz zakladamy ze tutaj i tak kazdy leci wiec na jedno wyjdzie?


tak
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 18 Wiek 32 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 572
również będę obserwował! powodzenia!
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887379
Dzień jak co dzień wleciał trening z rana na warsztat poleciały nogi mało ćwiczeń dużo powtórzeń doprowadziły do totalnej zajezdni tak, że po drugim ćwiczeniu musiałem lecieć i oddać swoją wczorajszą kolację po treningu tak samo więc nie było opyerdalania.

1. Przysiady w rampie zrobione 9 serii łącznie 97 powtórzeń
2. Wypychanie na suwnicy 5 x 20 - 10
3. Prostowanie nóg w siadzie 5 x 10 - 20
4. Uginanie nóg w siadzie 5 x 10 - 30 + drop

Przerwy między seriami maxymalnie 60-90 sekund po treningu koszulka wyglądała jak ściera do podłogi kapało ze mnie niemiłosiernie.

Odnośnie PH
Wczoraj też w ciągu dnia mialem podniesione ciśnienie niestety nie miałem jak sprawdzić tego dokładnie bo ciśnieniomierz wyparował mi z domu ale jutro ma powrócić więc będę mógł to monitorować więc sprawdzę jak to wygląda w trakcie brania PH i jak to będzie wyglądało po teście.

Dodatkowo to co zauważyłem to nabicie utrzymuje się długo po treningu praktycznie cały czas chodzę "napompowany"
Póki co tyle zauważyłem myślę, że po pierwszym tygodniu będzie można powiedzieć już coś więcej.

Miska taka jak zawsze bez udziwnień
3 x ryż z kurczakiem
Jajcówera
A na kolację wleci jaglanka z twarogiem i owocami ;]

Peace out homies!



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Jeśli to nabicie po treningu tak długo się utrzymuję przez to PH to będzie świetnie pasowało do zestawu plażowo-basenowego

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887379
No zdecydowanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887379
Elo siemka witka pozdro

u mnie leci powoli wszystko zgodnie z planem ;] aczkolwiek dziś był ten dzień który trafia się raz na jakiś czas obudziłem się 5:15 i przez 10 minut zastanawiałem się czy iść na siłkę czy nie bo jakiś taki niemrawy byłem w końcu się zebrałem no i o dziwo trening wszedł jak trzeba szybki trening w +/- 50 minut i do roboty ;]

Dziś w planie był PUSH

1. Wyciskanie sztangi siedząc RAMPA8
2. Unoszenie ramion do boku na wyciągu dolnym 3 x 12
3. Wyciskanie sztangi na ławce 4 x 12
4. Pompki szerokie 1 x max
5. Prostowanie przedramion na wyciągu dolnym 5 x 12
6. Allahy 4 x 12
7. Przysiady wąskie na smithie 4 x 12


Zarzuce też fotkę omleta który zniszczył moje kubki smakowe
Omlet marchewkowy z aromatem waniliowym i przyprawą do piernika


A tutaj codzienny zestaw pojemników do pracy x)


Jak widać dla chcącego nic trudnego.
Dziś w planach jeszcze sauna wieczorową porą aczkolwiek może wrzucę ją w weekend x2 co by się lepiej zregenerować ;)



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Dobra wrzuta Chady.


Lasican1 możesz w jednym zdaniu napisać odczucia po ph.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
ciekawa opcja omleta ;D

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887379
wnc1964
Dobra wrzuta Chady.


Lasican1 możesz w jednym zdaniu napisać odczucia po ph.



Na tą chwilę mogę powiedzieć, że przez pierwsze 2 dni lekko podniesione ciśnienie wczoraj się to trochę uspokoiło i nie było tragedii. Na pewno poprawiona waskularyzacja ale to zapewne przez podniesione ciśnienie i większe pompowanie krwi do tego nabicie też na plus na tą chwile tyle zobaczymy w przyszłym tygodniu jak się bardziej rozkręci.

@gienus
Trzeba kombinować żeby się dobrze zapchać :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Witam doradzi ktoś do pct

Następny temat

Z jakiego labu polecacie testosteron enant i masteron ???

WHEY premium