SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Lasic - Wycinka z Warrior Labz

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 16841

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 280 Napisanych postów 5221 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72491
jak zmiany w wadze? dalej leci?

"You're not dieting for f***ing taste motherf***er, you're dieting for the results the dieting is gonna give you. Shut the f*** up and eat that shit"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887388
Powiem Ci w niedzielę :D bo zawsze z rana w niedzielę wskakuje na wagę ogólnie w lustrze widzę poprawę ;] pas spada a to jest najważniejsze nawet jak waga będzie w miejscu (co było by całkiem git) to nie będę się przejmował :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 280 Napisanych postów 5221 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72491
to by było kozak

"You're not dieting for f***ing taste motherf***er, you're dieting for the results the dieting is gonna give you. Shut the f*** up and eat that shit"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294223
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Kurde ten omlet... Mi się jescze w życiu omlet nie udał k***a
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 280 Napisanych postów 5221 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72491
to jeszcze moich robionych na słodko nie widziałeś

"You're not dieting for f***ing taste motherf***er, you're dieting for the results the dieting is gonna give you. Shut the f*** up and eat that shit"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887388
Mi też się nie udawały ale odkąd daje proszek do pieczenia + wodę mineralną i szczyptę soli potem na patelnie ~25 minut(łącznie) i wychodzi taki pulchniak ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887388
Tydzień treningowy zakończony mocnym PULL'em weszło wszystko pięknie teraz dwa dni regeneracji ;]

Trening
1. MC 4 x 12
2. Podciąganie szeroko 4 x max
3. Ściąganie drążka szeroko do klatki 4 x 12
4. Uginanie ramion ze sztangielkami siedząc 4 x 16
5. Face Pull 4 x 12
6. MCNPN 4 x 12

Na koniec interwały + delikatne cardio na zejście

Dieta tak samo jak przez cały tydzień o dziwo póki co nie ma chęci na podjadanie :D więc idzie tak jak trzeba.
Od poniedziałku wchodzę na 3 kapsy PH tak jak zalecane jest na opakowaniu :]
A tymczasem 8h w pracy i pora zaczać weekendzik w niedzielę pomiary i może jakieś foteczki zarzucę
W planach na pewno przespanie minimum 9h :D w tygodniu zazwyczaj wlatuje 5-6h z racji porannych treningów tak więc trzeba sobie odbić.




1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887388
Sobota/Niedziela

Dni bez większych emocji ;) Totalny chillout i sporo aktywności w postaci basenu/spaceru
Głównie po marketach budowlanych x)
Jutro zaczynamy kolejny tydzień z PH i od rana wlatujemy na konkretny trening odespałem cały tydzień w weekend śpiąc po 10-11 godzin więc energia się skumulowała
Dodaje, że od jutra wchodzę też na docelową dawkę PH jaka jest na opakowaniu!
Jutro też dodam jakieś info odnośnie tego PH po tygodniu czasu ; >

Pzdr!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
ja lece od początku docelową, po 2 tabsy ed jednego i drugiego. Noi działanie mocno odczuwalne juz po tygodniu, agresja (niestety) moja mówi że jestem gorszy niż na trenie , ale idzie opanować jakoś, libido bardzo wysoko,oj bardzo. . Ogólnie pozytywnie, ciśnienie troche skacze, ale nie ma tragedii

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Witam doradzi ktoś do pct

Następny temat

Z jakiego labu polecacie testosteron enant i masteron ???

WHEY premium