SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] KETOZA nowe zdj.21str, Tomasz Moderski Lemon Silownia+Akrobatyka

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 135499

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 252 Napisanych postów 605 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12779
dokladnie tak jak mowisz :) Dla kulturysty z kiepska wrazliwoscia insulinowa, problemami jelitowymi itd tez to moze byc swietna alternatywna na odsapniecie, poprawe stanu zdrowia itd.
ale nie oszukujmy sie
piotrkewicz jak i zdecydowana wiekszosc top kulturystow zrobili formy na tonie weglowdanow, insulinie i hormonie.
a co teraz piotrkiewicz robi?
przeciez wiekszy juz nie bedzie
podtrzymuje to co ma, poprawia talie, inne problemy zdrowotne i przedewszystkim zajmuje sie biznesem tluszczowym ;)


ale z diety optymalnej z pewnoscia przecietny kowalski moze swietnie skorzystac


Zmieniony przez - tanieodzywianie w dniu 2016-06-04 20:40:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 80 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 368
ja na żywieniu optymalnym wiecej straciłęm niż zyskałem.
żałuję że w ogóle trwałem w tym badziewie wierząc tym sekciarzom, że jak nie jest mi tak kolorowo jak zapewniali, to "na pewno robię coś nie tak"
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 252 Napisanych postów 605 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12779
Straciles, ale nabyles przy okazji doswiadczenie dot co tobie nie sluzy. Ja w sumie od 2lat wrecz stoje w miejscu bo co pare ms zmienialem sposob zywienia, w poszukiwania swietego grala. Teraz mam juz to z glowy, bo raczej nie ma zadnych protokolow ktorych nie sprawdzilem i doglebnie nie przeaanalizowalem. W koncu mam juz twardy plan w glowie, wiem na ktory sposob odzywiania najlepiej mi sluzy - w sumie wiekszosc osob nie otylych prowadzilem i prowadze w ten sposob. Kiedys w 6ms zrobilem tak niesamowity progoress a pozniej raz do tyly, raz lekko do przodu zalezne od nowych wariacji odzywiania. Co smieszne to byl jeden z 1szych moich sposobow odzywiania ktory odchodzil od typowych diet zbilansowanych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
nie owijaj w bawełnę tylko napisz prosto z mostu, że wybrałeś sterydy...


Zmieniony przez - faftaq w dniu 2016-06-09 15:14:15
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 252 Napisanych postów 605 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12779
Na tone koksu przyjdzie jeszcze czas,poki co chce jeszcze moc poskakac na rozsadnej masie ;)
Ale gdy odpuszcze kicanie, sprawnosc na pewno temat bedzie na rzeczy,caly cun bede angazowac w 1pasje, a kiedys na pewno to nastapi :)
Poza tym zyje w otoczeniu sterydow, nie ma co sciemniac


Zmieniony przez - tanieodzywianie w dniu 2016-06-09 20:39:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 252 Napisanych postów 605 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12779
Dzis fotki
w srode opisze jak redukowalem ostatni okres po zalaniu sie na keto masie - talie mi rozwalilo, tak na facie mozna wiecej jesc ale zaleje nas tak samo jak na kazdej innej diecie
czw-piatek opisze moja nowa strategie zywieniowa














...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51577 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
McFit w Poznaniu Tęskno mi do tej siłowni. Swoją drogą, widziałem Cię wielokrotnie i nie wiedziałem, że to Ty. I tak bym nie zagadał, bo po ch**, ale tak po prostu jakoś o, fajnie byłoby wiedzieć Pamiętam, że na żywo sylwetka nieźle wyglądała


Zmieniony przez - Maksym III w dniu 2016-06-21 06:21:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 252 Napisanych postów 605 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12779
Nie poznales bo pewnie rano na czczo, po konkretnym cpaniu i 1300kcal bylem wrecz przezroczysty ostatnie 2ms :P albo gdy sie bawilem w treningi arniego i 10serii siadow,martwych,wyciskan klatka,zolnierz, podciagan szlo na 1 treninngu i 2h tam sie modliem co serie :) Dziekuje za mile slowa i odnosnie nie podchodzenia do kogos jesli kojarzysz - Polacy pod tym wzgledme daleko odstaja od luznych amerykankow, normalnie bys na luzaku podszedl SIEMANKO KOJARZE CIE Z XX DOYEBIEMY RAZEM LAPY '' od razu morda by mi sie ucieszyla i zrobil bym z Toba nawet 3ci trening pod rzad
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 95094 Napisanych postów 365270 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1671409
ładnie czyściutko , plażówka jest
2

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 181 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8650
Ale kosa! Zazdroszczę formy ; )
2
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta IIFYM

Następny temat

Tłuszcz i odchudzanie: olej kokosowy VS oliwa

forma lato