SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[AKCJA] TESTUJEMY NOWEGO MESOMORPHA! podsumowanie str 30!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 61850

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
Omka z antkiem i winem.

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3741 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29543
chętnie stestuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1792 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8455
aga+tren a na zagryche antek
1

bigger stronger faster/ ON.
(proszę)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
Też dobra opcja hiehehe

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 9662 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 91745
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12057 Napisanych postów 160483 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234545
ok to co zebralem to podsumowalem

TomQ-MAG
*******************************************************************
Zapach: delikatny, slodki, czuc winogrona.
Smak: duzo slodzika, az ryj wykreca i tak jest gorzki i niesmaczny, ale smaczniejszy od nox pumpa tropikalnego.
Kolor po rozpuszczeniu: bialo-arbusowy
Pobudzenie: 10/10
Pompa: 8/10
Wiec tak panowie, powim jedno, to jest ten sam produkt! Po 20min beta alanina zaczela szczypac na recach i twarzy, po 40min od wypicia myslelem, ze mnie zje… twarz cala smyrala i swędziała w starej wersji tego nie było. Teraz beta alanina dziala jak w HP. Pompa troche mniejsza niż w porównaniu z wersja stara, ale tez b.dobra. Zobaczymy jak będzie wypadala na cwiczeniu bika/trika czyli mniejszych partii. Pobudzenie bardzo dobre, chec do treningu nawet po skonczeniu ćwiczeń, trzeba uważać by się nie zajechac. Z innych odczuc to tak, obecnie brak apetytu-organizm nadal nastawiony jest na prace, lekki światłowstręt. Monitor troche razi. Trening zrobiony dosc szybko a było 15 serii na klate+lydki systemem BFT jedna seria tylko, do tego brzuch i gratis zrobiłem przedramię. Jak na razie po pierwszej porcji stwierdzam, ze sklad nie jest przekombinowany i produkt dziala jak wersja stara.
*******************************************************************
Smak: dzisja zrobiłem w 100ml wody i lyklem z popita i było si
Pobudzenie: 10/10
Pompa: 9/10
Dzisiaj beta alanina już tak nie dawala po garnku. Na uszach i kolanach glownie szczypalo, tak to było ok., na treningu już się uspokoilo. Po 40min od wypicia czuc jak serduch wchodzi na wyższe obroty i jest gotowe do dzialania. Pobudzenie było idealne, nie za mocno nie za slabo. Na treningu czulem się jak maszyna automatycznie kazde cwiczenie robilem. Wytrzymałość na duzy plus w każdej serii Idze zrobij jedno lub dwa powtorzenia wiecej, sila również do gory. Tym razem na malych partiach pompa była bardzo dobra. Jestem zadowolony ogolnie.
*******************************************************************
Smak: w 100ml jak rozrabiam jest nawet zjadliwe, przyzwyczaiłem się po 3 porcji do smaku i nie przeszkadza mi już.
Pobudzenie: 8,5/10
Pompa: 10/10
Chec do treningu: 10/10
Skupienie 10/10
Po spozyciu dzisiaj po 40min alanina dawala o sobie znac, ale już delikatnie. Pobudzenie duzo słabsze niż po poprzednich 2 porcjach stad wniosek, ze zaczynam się przyzwyczajac do produktu, niestety ja tak mam. Pobudzenie 8,5 ponieważ porownuje tutaj do poprzedniego dzialania, lecz pobudza nadal solidnie, ale nie narkotycznie. Dzisiaj zaskoczeniem była bardzo dobra pompa natomiast! Nogi po 7 seriach siadow były nabuzowane już porzadnie, wykroki dobily mnie kompletnie, na koniec wyprosty i zgon… 10min odpoczynku i można ruszac dalej zrobiłem przedramię i kark, bo wiem na szczescie kiedy przestac. Chec do treningu pomimo ciezkiego dnia bardzo dobra, idzie się na silke robi swoje i dowidzenia. Jeszcze jedne porcja zostala na sobote
*******************************************************************
YO! Wczoraj zszamalem ostatnia porcje i powiem wam, ze kopla najmocniej z tych co zjadlem, nie wiem czy były tam na dnie jakies zlewki niedomieszane, ale pobudzenie w tym wypadku było bardziej negatywne niż pozytywne, dopiero po godzinie 1,5h od wypicia było już lepiej trening trwal 2h, bo byłem jakis rozkojarzony i nie moglem się zkupic na tym co mam robic. Łapałem jakies bloki i przerwy miedzy seriami tez się wydłużały, ale za to sila i wytrzymałość na plus. Pompa duzo slabiej niż dotychczas.
Skupienie 5/10
Pobudzenie 12/10 za silne, negatywne odczucie!
Pompa 4/10
Chec do treningu 10/10

Podsumowując caly ten mini tescik stwierdzam, ze nowy meso dobry jest w dni w które naprawde nie chce nam się isc na silownie, ale musimy z racji obowiązków w tygodniu i traktowałbym go jako pobudzacz przed treningowy a niżeli pomper. Resumujac tak około ½ miarki gora ¾ +do tego troche aakg/cytruliny i można się pobawic na treningu, moja ocena koncowa to 8,5/10


Amentoris
*******************************************************************
OPINIA O NOWYM MESO - PIERWSZE WRAŻENIE
A więc Panowie tak. Nie to aby specjalnie ale przypadkowo przez nie uwagę sypnęło mi się początkowo jakieś 1,5 porcji, no ale co myślę sobie w połówki nie będę się bawił więc i sypnąłem okrągłe 2 porcję.
Po około 15 min. zacząłem czuć beta alaninę, było to jedynie lekkie swędzenie, a więc i nic strasznego.
Już w samochodzie - drodze na siłownię, zaczęło mi przychodzić do głowy iż kolejny raz się zawiodę na suplemencie tego typu, co i w moim wypadku nie byłoby niczym nadzwyczajnym , bo i krótko mówiąc nic mnie nie rusza.
Od spożycia minęło około 20 minut i się zaczęła zabawa.
Serce waliło jak oszalałe, a ręce zaczęły drżeć jak u 90latka, gdy tylko wszedłem na salę treningową, nie liczyło się nic innego jak ja i ciężar.

Rozpocząłem klatkę i na każdą serię poszło +10kg, później było już tylko lepiej nie zwracałem kompletnie na nic uwagi, tak jakbym miał swój własny mały świat.

Kumpel, który jest tam trenerem spytał czy gdzieś się dziś śpieszę że tak zapyerdalam, dosłownie dołożyłem ciężaru i jazda i tak za każdym razem.

Zbierając resztki rozumu, pożyczyłem od niego stoper według którego robiłem przerwy coby się nie zatyrać.

Później jeszcze worek 20 minut ciągłego napyerdalania ile wejdzie bez odpoczynku, ale i tak jeszcze mnie nosi.

Podsumowując, nie wiem ile ale sypią tam fete jak choy.
A tak pozatym to zapewne mam dziś pospane, jak nie usnę to idę pobiegać.
Mam jeszcze krótki kurs autem, ale jak mnie zatrzymają i zrobią narko testy to ja nie wiem co to będzie, jak to pisał chyba generau w smart szopach powinni tym handolwać.
Pompa 6/10
Pobudzenie 11/10
Skupienie 11/10
Chęć do treningu 11/10
*******************************************************************
Dziś poszła ostatnia porcja i wreszcie było idealnie.
1 porcja + 5 kaps. aerO2 i było jak należy pobudzenie dobre, lecz nie było naćpania, pompka konkret, lecz oczywiście to dzięki właśnie jabłczanowi cytruliny.
Pomimo przyjęcia w sumie tylko 4 porcji, tolerancja wzrosła i to dość widocznie, co jest niezbyt pozytywnym efektem.

krzpuma
*******************************************************************
smak jest ok
W drodze na trening zaczęło się szczypanie - uszy,ręce,twarz,czoło (oczywiście dzięki beta alaninie
Chęć do treningu była bardzo duża,wiedziałem,że zrobie dobry trening
pobudzenie 5/5 pompa 5/5 ręce spompowane !
Zayebisty trening !
jeśli kolejne porcje,będą działały tak samo,będe zbierał kase i kupię całą puche
kolejny trening w piątek
teraz czuję się jakiś naćpany,no i fujara opadła
mam nadzieję,że dzisiaj zasne ...
*******************************************************************
jestem po treningu klata+triceps
znowu zayebisty trening
pobudzenie 5/5
pompa 5/5
chęć do ćwiczeń 5/5
super
3. porcja
po ostatniej porcji meso
tym razem pompa była troche mniejsza,ale pobudzenie tak samo bdb
ocena końcowa 9/10
gdyby dodać kilka kaps argininy,to było by ...

phex1337
*******************************************************************
Jestem po treningu bic + tric i dodatkiem było przedramię
Razem z kumplem zrobiliśmy trening urozmaicony
Pompa po 2-3 ćwiczeniu była konkretna przy ostatnich ćwiczeniach rozrywało skórę. Pompa 10/10
Wytrzymałość również na duży plus 9/10
Wzrost siły był zauważalny
Smak 10/10 dla mnie bardzo dobra winogronka
Niestety pobudzenie dużo słabsze od starego nie waliło po czaszce zbytnio co zauważyliśmy obaj na treningu 6/10
Beta alanine czuć aż za dobrze
Zostały jeszcze 2 porcje także zobaczymy co będzie dalej
*******************************************************************
dziś 1,5 porcji chapnąłem na barki swędzenie wzmożone, pompa bardzo dobra, pobudzenie niezbyt duże, po tych próbkach stwierdzam że "na mnie" nowy meso słabiej działa
3. porcja

bratus3
*******************************************************************
k***a wiedziałem że jak dam mniejsza porcje to ch** z tego bedzie..
wziąłem 9g i jedyne co poczułem to troche alanine na początku treningu..
no trudno, jutro będzie cała porcja
*******************************************************************
zjadlem 1,5 porcji i imo:
meso = feta + skladniki pompujace. Tylko ze nie ma prawie zwala i troche krocej trzyma.
Dobre na piatkowe treningi, jesli sie chce isc na impreze.
I dlatego pewnie wszyscy tak lubia meso
Dla nowicjusza pewnie super zabawka, mnie juz takie rzeczy nie ciesza.
Wole noxa doriana lub mocna kawe i dobre wegle.
Ale kazdego bawi co innego
*******************************************************************
Podsumowanie:
0,5 porcji:
koncentracja - 2/10
pompa - 2/10
siła - 2/10
pobudzenie - 1/10
1 porcja:
koncentracja - 7/10
pompa - 6/10
siła - 8/10
pobudzenie - 8/10
1,5 porcji:
koncentracja - 10/10
pompa - 9/10
siła - 10/10
pobudzenie - 11/10
Ogólnie myślałem że będzie to dużo lepsze po wielu opiniach. Nie wiem czy bym sie skusił na cała puche, chyba że miałbym zbęda kase.

generau2
*******************************************************************
Co to kur.wa jest??? wsypałem jedną paczkę zalałem 300ml wody wypiłem z kumplem (extrim znany tu na forum) trening pierwsza klasa tylko opuścić sali nie mogłem
produkt kolekcjonerski jak dla mnie, myślę że z zaśnięciem mógłby być nie mały problem całe szczęście ide na 22 do pracy więc to na plus. w piątek spróbuję z połową porcji bo czesze po czaszce strasznie. Z spostrzeżeń to:
pobudzenie 11\10
pompka 9\10
skupienie 10\10
chęci i zapał do ćwiczeń
*******************************************************************
2 tylko trochę mniejsza porcyjka poszła wczoraj trening plecy + triceps
skupienie, skupienie po tym łapie zaj.ebiste czy to wina geranium?
bo bede wchodził pomału na cykla i przydała by sie tego typu zabawka tylko nie wiem czy celować w meso czy raczej w samo geranium?
w poniedzialek przywale ostatnią porcje na klacie i bicku i tego treningu jestem ciekaw bo bicka nie nawidzę robić, wręcz jak bym mógł to bym go nie robił

Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2010-10-23 19:21:39

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
Imo pobudzenie na nowym lepsze, za to pompy jakiejś specjalnej nie było, stary za to może mniej pobudza ale i przynajmniej fajnie pompuje.

Na cykl na pewno wybrałbym nowego + standardowo aerO2 i git.

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jabłczan cytruliny

Następny temat

jaki dobry tani gainer

WHEY premium