SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

*** SPAM - naOMOwani lecimy roochac do PATTAI :D SPAM ***

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 129650

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2391 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12673
z tych dwóch sklepów mam takie same odczucia

dietanabol rulezzz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24516 Napisanych postów 68197 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 538165
egon perdolisz, po co duze nogi ? hmmm rozumiem ze doszedles juz do wymiarów takich jak chciales i skonczyles kariere z siłownią?

"... Nie ważne czy dobrze, ważne że z efektem..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 16310 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 69593
Wchodzę do clinic bazaru i wszystkie są o dziwo dobre
Ja jestem zdania że zawsze będzie chciało się więcej

Zmieniony przez - KoksikzBG w dniu 2009-05-16 11:50:07

"Mam dwie głowy, co prawda obie są głupie, ale jedna bardziej lubi jak się na niej siada."
Per Aspera ad Astra

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2391 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12673
jescze z 20kg 10cm i bedzie

dietanabol rulezzz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24516 Napisanych postów 68197 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 538165
w YES'ie jest dobry wybor tzn u mnie w miescinie zawsze cos dobiore, martwicie sie o spodnie a to jest pikus, ostatnio garnitur kupowalem..... nie komentuje

"... Nie ważne czy dobrze, ważne że z efektem..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2391 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12673
Nie pyerdol bo ostatnio też kupowałem, koszula kołnierzyk 45 a w klatce wór jak na grubasa jakiegoś... .

dietanabol rulezzz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5280 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22336
izik kurva czytaj ze zrozumieniem, chodzi tylko o nogi, lubie chodzic w wygodnych spodniach, wogole tez biegam czy inne sporty.

mocny tez skonczyl z obwodami nog to i tez skonczyl z silownią
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5280 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22336
tylko na rzezbie bede tyral nogi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 16310 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 69593
Ja na razie za cel postawiłem sobie dorzucić z 10kg i chociaż z 46 w witce zrobić Yes? U mnie takiego sklepu nie ma...

"Mam dwie głowy, co prawda obie są głupie, ale jedna bardziej lubi jak się na niej siada."
Per Aspera ad Astra

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24516 Napisanych postów 68197 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 538165
i tak pyerdolisz
mialem wlasnie tak samo, 45 kołniezyk, a koszula byla na mnie jak pizama do kolan hahaha
ogólnie później bylo ok, tylko jeszcze problem byl z marynarka, dobra w barkach=wór w brzuchu, idealna w brzuchu=reki podniesc nie moglem...

"... Nie ważne czy dobrze, ważne że z efektem..."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

methanox

Następny temat

Kilka Pytan co do Trenu

WHEY premium