SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

*** SPAM - naOMOwani lecimy roochac do PATTAI :D SPAM ***

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 129591

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja robilem taki rmx
piwo,szkło,piwo,szkło,piwo,szkło,piwo,szkło,piwo,szkło,piwo,szkło,piwo,szkło,piwo,szkło,piwo,szkło

jak wszedlem do domu wygladalem jak dowodca wojsk wietnamsko chinskich
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 16310 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 69593
No to też syciutko
Nie pamiętam kolejności ale był: weed, zórawinówka, browar, czysta, z pieprzem, tequila i whiskey
Z samego rana zgaga była, że szok

"Mam dwie głowy, co prawda obie są głupie, ale jedna bardziej lubi jak się na niej siada."
Per Aspera ad Astra

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 19103 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 120397
dobry. ide stad bo o alkoholu rozmowa

HIGH LIFE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 16310 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 69593
Nikt tutaj sterydów nie bierze to o alko gadamy

"Mam dwie głowy, co prawda obie są głupie, ale jedna bardziej lubi jak się na niej siada."
Per Aspera ad Astra

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
piwo domieśniiowo ed
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
lece na zabieg odmulajacy i goł goł pałer rendżersss
narkoza tępe choooyki

siema zagłoba i cześć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 16310 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 69593
No nara pipi

"Mam dwie głowy, co prawda obie są głupie, ale jedna bardziej lubi jak się na niej siada."
Per Aspera ad Astra

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 6577 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25581
pepsko menel.

sprzedam biznes w calosci.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 16310 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 69593
Tam zaraz menel, normalny człowiek odczuwający chęć nayebania się
Co jest sami?? Dalej nerwus?

"Mam dwie głowy, co prawda obie są głupie, ale jedna bardziej lubi jak się na niej siada."
Per Aspera ad Astra

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 6577 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25581
a co sie mialo zmienic ? choleryk.

sprzedam biznes w calosci.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

methanox

Następny temat

Kilka Pytan co do Trenu

WHEY premium