SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

*** SPAM - naOMOwani lecimy roochac do PATTAI :D SPAM ***

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 129597

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 8824 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 107077
i jest korva syfon!!!!


siema koksik

Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu. Czas i tak upłynie. ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 1558 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 70319
http://www.insomnia.pl/Sterydy_a_seks_-t612803.html

Eksperci od dopingu na inso.

Ja p****le rzdko tam wchodze, ale jak już wejde to zał bierze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 8824 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 107077
nie tłumacz sie zboku

Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu. Czas i tak upłynie. ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 1558 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 70319
Kurva ja nie jestem taki jak myślicie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 16310 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 69593
Siema siema
"Otóż mam pewien problem. Od pewnego czasu(2 tyg)mój chłopak ciągle(dosłownie)ma ochotę na seks.To staje się już uciążliwe bo ileż można...Podejrzewam go o branie sterydów i nie mówcie mi, że po tym nie staje bo to w końcu TESTOSTERON...Jak mogę sprawdzić czy on bierze?Od 3 lat chodzi na siłke, a jak go pytałam czy bierze to mówi, że nie... "

"Mam dwie głowy, co prawda obie są głupie, ale jedna bardziej lubi jak się na niej siada."
Per Aspera ad Astra

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 1558 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 70319
Kokssik zobacz odpowiedzi eksperta masa

moda mu w dopingu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 16310 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 69593
"(skrocilem to,poniewazna Twoje potrzeby wiedzy wystarczy)" to najlepsza część

"Mam dwie głowy, co prawda obie są głupie, ale jedna bardziej lubi jak się na niej siada."
Per Aspera ad Astra

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 16310 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 69593
"Może głupie pytanie - a jak wygląda ? Ma rozstępy na mięśniach ? Mocno jest dopakowany?
Jeżeli ma sylwetkę raczej gimnastyka to szansa jest mniejsza. Jeśli typowego "pakera" o potężnym karku i rozstępach przy ramionach - większa.
Jeżeli absolutnie nic (także odżywek białkowych etc) to nie ma prawa wyglądać jak kafar.

I jeszcze jedno - są dostępne środki stanowiące budulec do łatwieszego tworzenia testosteronu. Nie jest to stricte steryd ale daje podobne efekty (słabsze) jak podanie z zewnętrz zwykłego sterydu...

A po siłowni tak czy inaczej ochota na seks rośnie :D " Też jakiś inteligent

"Mam dwie głowy, co prawda obie są głupie, ale jedna bardziej lubi jak się na niej siada."
Per Aspera ad Astra

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sami weź kij i idź zrób porządek w firmie .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 8824 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 107077
koksik wpadaj tam i wyjasniaj

Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu. Czas i tak upłynie. ...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

methanox

Następny temat

Kilka Pytan co do Trenu

WHEY premium