SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

*** SPAM - naOMOwani lecimy roochac do PATTAI :D SPAM ***

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 129630

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 16310 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 69593
Dobrze wiedzieć

"Mam dwie głowy, co prawda obie są głupie, ale jedna bardziej lubi jak się na niej siada."
Per Aspera ad Astra

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 5307 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 85334


Wczoraj mi zdjecie shizor wyslal i mowil ze meta sie rozkreca powoli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 16310 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 69593
Spadam chwile kimnąć bo nie do życia jestem
Tymczasem chopy

"Mam dwie głowy, co prawda obie są głupie, ale jedna bardziej lubi jak się na niej siada."
Per Aspera ad Astra

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 303 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4869
Korva


miałeś je zachwoać dla siebie



jakiego testa biłeś?


Zmieniony przez - Shizor w dniu 2009-05-15 14:49:28

ON !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 5307 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 85334
Shizor sorry ale taka forme musi kazdy zobaczyc
Pozatym klocilbym sie czy to aby napewno mete masz ( chodzi mi o te kable na przedramionach i zero retencji na gebie )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 5307 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 85334
Enana norme
Efekty bylo kozak ale niestety zachcialo mi sie redukcji i zaczalem jeszcze przed koncem cyklu potem redukowalem przez caly odblok i prawie nic nie zostalo ze mnie
Odrobilem na sucho spadki z malym + i teraz wlasnie sie zastanawiam nad bombka caly czas.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 303 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4869
Kable powychodziły bo miałem opaski na bicu pospinane

ON !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 303 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4869
Ja wlasnie celuje w prolke

Jak sampoczucie na enanie?

ON !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5402 Wiek 99 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 51647
ja juz 4kg w 2 tyg więc nie jest źle

witajcie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 5307 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 85334
I pewnie sciecha koxu poszla przed gruuubym melanzem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

methanox

Następny temat

Kilka Pytan co do Trenu

WHEY premium