SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

*** SPAM - naOMOwani lecimy roochac do PATTAI :D SPAM ***

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 129651

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2391 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12673
Bolda już nie kupie bo podobno tam przyprawa do ciasta pływa. Chyba za od znajomego weterynarza

dietanabol rulezzz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 6577 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25581
Oczekiwalem ze zaraz zaczna sie pojazdy ze cos nie tak albo cos,bo tu sa rozni fani uderzen.bralem takie 3lata temu jak bylem na spadku i wiem co sie dzieje.

na 1 fazie uderzylem to zrobilem 14kg na drugiej pilnowalem bardziej juz zageszczenia miesa i dorobilem 3kg,pozniej pochlalem to pospadalo,pozniej pct to juz wogole bo zaniedbalem.


teraz robie ed:bold100/tren50/prop100.jestem w 3tygodniu.waga na plus 4kg.waze 103 a przed bylo 99.

sprzedam biznes w calosci.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 6577 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25581
Widze posty b50 na ciebie dzialaja.pozdro.


koksik nie robilem nigdy kicka z mety to nie wiem,wiem ze antek rozwala system

sprzedam biznes w calosci.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2391 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12673
Ja kiedyś myslałem zeby suste z antkem pyknąć, przejść na mietka i ubic testem z vińczachem. Dobry mix?

dietanabol rulezzz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 6577 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25581
kazdy dobry jak sie wie jak co dziala,a nie pjerdoli i powiela sranie ze przyprawa do ciasta plywa w koksie,albo za tydzien powiedza ze deka to zasada mydlana,wogole beret mi sie skopci.gosc mial walki to wspolczuje,ja nie mialem z walem bolda do czynienia.raz kiedys mete mialem walona bionabol i raz rakietki ruskie.

sprzedam biznes w calosci.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5100 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 35952



Codziennie budzę się większy, ale dzisiaj to już przesadziłem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5100 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 35952
a spjerdalac mi z rakietami

Codziennie budzę się większy, ale dzisiaj to już przesadziłem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2391 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12673
sami loook@. No ja biłem bolda z EAPa zaraz mi pojedziecie ale zwiekszona wydolnosć świadczyła ze mógł być tam bold.

dietanabol rulezzz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 16310 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 69593
Sami, za pussy jeszcze na antoniusza jestem ale może kiedyś...

"Mam dwie głowy, co prawda obie są głupie, ale jedna bardziej lubi jak się na niej siada."
Per Aspera ad Astra

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 6577 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25581
moglby byc i bold zamiesany z jakims testem.

sprzedam biznes w calosci.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

methanox

Następny temat

Kilka Pytan co do Trenu

WHEY premium