SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

*** SPAM - naOMOwani lecimy roochac do PATTAI :D SPAM ***

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 129596

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 16310 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 69593


Już kiedyś wrzucałem, ale muszę

"Mam dwie głowy, co prawda obie są głupie, ale jedna bardziej lubi jak się na niej siada."
Per Aspera ad Astra

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
też mialem kiedyś dlugie wlosy

ale juz jestem prawie na Uysooooo
wlasnie !! musze isc do fryzjeraaa

chooy z promilami ja mam immunited jak mnie zatrzymaja i powiem tylko jedno iTi a oni prosze jechac dalej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 16310 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 69593
W razie czego podaj mi współrzędne to mój satelita ich namierzy

"Mam dwie głowy, co prawda obie są głupie, ale jedna bardziej lubi jak się na niej siada."
Per Aspera ad Astra

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 6577 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25581
ja fryzjera zalatwilem 2tyg temu sam.maszykna w polowie ciecia przestala ciac,jakby ostrze juz nie cielo,polamalem kurve i ogolilem sie maszynka na zyletce...pomijajac 16sznyt co zostaly

sprzedam biznes w calosci.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dobra ide sie zejsrać i spadam do sieradzaaa koorvaa


siema chlopy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6972 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 40363
Ja tez zawsze sam sie opyerdalam lusterko z tylu i z przodu i chui

siema zajsrancu

Zmieniony przez - StvStifler w dniu 2009-05-16 10:31:45

Always the sun

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 16310 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 69593
Lusterko z przodu i z tyłu co by irokezik równy wyszedł
Nara pipi

"Mam dwie głowy, co prawda obie są głupie, ale jedna bardziej lubi jak się na niej siada."
Per Aspera ad Astra

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 6577 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25581
no wlasnie ja mialem irokeza jak mszynka siadla i nie chcialem jak gej wygladac to sie wolalem na lyso dokonczyc.

sprzedam biznes w calosci.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 16310 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 69593
Ja kiedyś irokeza miałem, ale nie takiego pedalskiego, jak dzisiaj 80% łebasów
Na łyso najwygodniej, ale wyglądałem jak umpty dumpty

"Mam dwie głowy, co prawda obie są głupie, ale jedna bardziej lubi jak się na niej siada."
Per Aspera ad Astra

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 6577 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25581
ja mialem rozne irokezy,najlepszy na bokach mial 0,1 i srodek ok 8cm,pjerdole juz takie gejowanie.albo cos zelu nasram jak mi odrosna albo bede na 0,3 caly czas.

sprzedam biznes w calosci.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

methanox

Następny temat

Kilka Pytan co do Trenu

WHEY premium