SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

*** ! ** Mr. Olympia 2010 - Relacja ** ! ***

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 291914

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 6283 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 131166




ja pyerdole jestem w szoku

przeciez te fotki NIC nie oddaja ich wygladu, zobaczcie filmik
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 671 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36449
Phil najlepsze lapy w histori ? Dobre jedne z lepszych Ale takie Separacji jak Roon na ramion nikt nie miał .

Phil Forma jest konkretna ale Jaya niepokona .
Jay nogi to jest miazga ....
Branch pozdro dal frajerów ktorzy mowili ze to pokraka bez proporcji pokazał własnie na co go stać juz po filmach z md bylo widac ze forma bedzie nieziemska .
Winklar tak sie pocioł ze same wiury z niego zostaly za rok bedzie lepiej .
Victor szkoda ....
Kai juz widze jego wywiad po Mr O.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 556 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7294
o k urwa !!!!!!!!!!

GO HARD or GO HOME.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 562 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2381
Cutler mega, ale imo nie zasluguje na zwyciestwo, ma niedocieta dupe, w porownaniu z np. Philem ten aspekt wyglada słabo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 137 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4398
Phil zdecydowanie forma najlepsza,Jay to nie to samo co w zeszłym roku choć jest bardzo pewny siebie na zdjęciach,Kai grubo i tyle słaba separacja,nie wiem czemu tak wszyscy na niego stawiali chyba jedynie dlatego ze robi wokół siebie tyle szumu,szkoda ze mój ulubiony zawodnik Winklaar jest tak daleko

Lepiej grzeszyć, a potem żałować, niż żałować, że się nie grzeszyło!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 556 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7294
gdzie mozna dostac prejudging ?

GO HARD or GO HOME.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2864 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52118
























































Zmieniony przez - SebaWlkp w dniu 2010-09-25 13:22:53

Zmieniony przez - SebaWlkp w dniu 2010-09-25 13:24:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 746 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 38635
Dorzuce pare ciekawszych fotek z md.pl

Na poczatek Robert i chyba dowod na cuda, czyli przegrana z tym Panem na Mr Europe to ...













Branch, jego nogi wygladaja na mega twarde



Z Philem
















Phil i Jay, podtrzymuje swoje zdanie ze Phil przy Jayu juz tak rozmiarem nie niknie, ilosc miesa na klatce Heath'a tez jest ogromna




Top3
















Na ktoryms z forow byla mowa o oswietleniu i kolorze bronzera wpadajacym w czerwien, widac ze tu jest tez kwestia aparatu, sprzetu, techniki robienia zdjec miejsca, nie wiem, ale zdjecia md.pl duzo lepsze

Szukaj, a znajdziesz!

Moja siłownia - http://www.sfd.pl/Siłownia_Melona_i_ekipy_:_-t348550.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 398
wie może ktoś kto doszedł do finału ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 181 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2856
1.Branch
2.Jay
3.Phil
4.Dexter
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

16.09 Magiczne Mikstury Sławomira Ambroziaka

Następny temat

Transmisja Mr Olympia 2010 w necie

WHEY premium