SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

*** ! ** Mr. Olympia 2010 - Relacja ** ! ***

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 292031

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 4951 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 58469
Zebyscie sie tak nie przejechali z tym Jayem na pierwszym miejscu . Ma na to duze szanse, ale daleko tutaj do oczywistosci.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 218 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5238
A ja mam nadzieje, że Phil to zgarnie! Na zdjeciach widać jak stoja obok siebie kto jest lepszy. Wszystko okaze sie dzisiaj. Kai porazka nie zasługuje nawet na TOP6. Robert bardzo ładnie, ale nie przesadzajmy z TOP10. Jeszcze nie teraz. Co sie stało z Martinezem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No, wyspałem się po prejudging

Nabijali się ze mnie jak typowałem Brancha że powtórzy sukces a teraz o... każdy typuje go w top3

Po tym co zobaczyłem to Jay tak jak myślałem, poza zasięgiem każdego. Forma lepsza niż rok temu, jednak liczyłem że zobacze duuużo lepszą formę.

Branch rewelacja, wiedziałem że tak będzie, już nawet plecy dobrze wyglądają. Wielki, masywny i jeszcze bardziej docięty!!

Phil rewelacja, duużo sie poprawił.

Kai zawiódł, dawałem mu drugą pozycje a tu prosze. Lipa poprostu, niczym nie zaskoczył.

Podsumowując typuje tak:
1.Cutler
2.Warren
3.Heath


Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kai nie podoba mi sie o tutaj na mrO ale i w ogole. ksztalt cyca + wystajacy bemben sprawiaja , ze ledwo na niego patrze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie no Phil mega!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3845
a ja chciałbym zeby wygrał Branch, ale to mało prawdopodobne choc...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 6283 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 131166
Zebyscie sie tak nie przejechali z tym Jayem na pierwszym miejscu . Ma na to duze szanse, ale daleko tutaj do oczywistosci.

wygra z Philem, bo jest poprostu wiekszy ostra walka bedzie miedzy Branchem a Philem. Choc mysle ze phil wygra to drugie miejsce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 190 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7109
patrzac na zdjecia dla mnie 1-Phil 2-Cutler 3-Dexter/Warren. Patrzac tylko i wylacznie na zdjecia ( live nie ogladalem ) wiadomo ze zdjecia nie zawsez oddaja w 100 % tego co widzimy na zywo, ale Jay jakos mnie nie przekonuje.

" nie raz chce byc najlepszy, nie wiem czemu, ale mam tak "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A ja myśle że przegra

Cutler jest poza zasięgiem i tyle. Ma świetną formę+broni tytułu.
Nikt nie jest w stanie obecnie pokonać takiego zawodnika, bo trzeba wyjść z formą dużo lepszą żeby pokonać mistrza, tutaj niestety różnice są kosmetyczne.

Wolf coś tam lepiej było ale i tak lipton. Słabe nogi, jak na taki wkład w tego zawodnika powinen już walczyć o tutuły a probuje wejść do top6...
Ciekawe na kogo teraz zwali wine jak będzie zły z wyniku

Robert jak dla mnie mógłby być troche suchszy ale i tak mega.

Pozdrawiam.

Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1003 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14294
pamiętajcie ze cutler już nie jest pod skrzydłami weidera, za to phil jest, to też może niestety zawarzyć na wyniku choć mam nadzieje ze sprawiedliwie sie rozstrzygnie.

Jak widać już sprawiedliwie nie jest patrz hidetada Yamagishi xD

byłem jestem i będe za philem!


dobrze, że alvisi nie wystartował jeszcze by branch wyskoczył z top3

Zmieniony przez - DatBoiCold w dniu 2010-09-25 11:38:24

badaj moją forme SYNU
http://www.tinyurl.pl/?GYnVt7V0 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

16.09 Magiczne Mikstury Sławomira Ambroziaka

Następny temat

Transmisja Mr Olympia 2010 w necie

WHEY premium