SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

*** ! ** Mr. Olympia 2010 - Relacja ** ! ***

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 291212

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2580 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31633
Nie przemawia przeze mnie nienawiść. Po prostu realnie oceniam Roberta "the Globus" Piotrkowicza. Narzekacie na Frankhousera, że nie ma bicepsów. A Piotrkowicz lepszy? Ma za małą klatę, szerokie biodra, małe ramiona, o brzuchu nie wspomnę. Przejrzyjcie na oczy wreszcie i zacznijcie go obiektywnie oceniać.

Tak poza tym wspaniałe zdjęcia oddające całe piękno kulturystyki oraz filmiki znakomitej jakości. Jak ktoś wyżej to określił mr. Olympia to fajna rzecz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 885 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 37033
Nie no ,chlopie nic do Ciebie nie mam , ale za taka herezje to powinienes profilaktycznego bana wylapac na 100 lat ,ok bede te wypowiedzi ignorowal

Na potęgę Posępnego Czerepu, mocy przybywaj!!! :P

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 529 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 49435
Się czepiacie akurat może oddech łapał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To chyba będą bliżniaki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3042
niedlugo bautiste dogoni

Zmieniony przez - przyczaja w dniu 2010-09-28 12:30:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 98 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2317
od jakiego koksu takie ciąże się robią ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 683 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 24389
od wołowiny !:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1962 Napisanych postów 19823 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731699


Henry i English.
Jak dla mnie Henry powinien byc zwyciezca...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 79 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17698
Chciałem się podzielić pewną obserwacją. Krytykujemy zarówno naszego Roberta jak i Kaia za złe proporcje talii, do tego wystający brzuch.. Tymczasem (co zwłaszcza bardzo jest widoczne u Roberta) problem ten nie tyle leży po stronie tkanek miękkich, co po stronie układu kostnego. Ma on miednicę skierowaną pod nieprawidłowym kątem do przodu, co powoduje powiększenie się naturalnych krzywizn kręgosłupa i w rezultacie taki efekt wizualny.
Przypatrzcie się niektórym zdjęciom Polaka. Czasem wygląda, jakby nogi stały z tyłu, a cała górna część ciała w nienaturalny sposób była wysunięta do przodu. Wybaczcie amatorski rysunek, lecz mam nadzieje, że oddaje on to, co mam na myśli
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

16.09 Magiczne Mikstury Sławomira Ambroziaka

Następny temat

Transmisja Mr Olympia 2010 w necie

WHEY premium