SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

***PROJEKT MASA 2 - DECEMBER***/Team Antos098/pods.str.33!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 31320

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4464 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84798
Chuya prawda moim zdaniem Antku, zwlaszcza ze Dec juz sam dawno zauwazyl ze jest na granicznym BFie... No ale jak sie ladnie na redu wytnie to oddam Ci racje Choc nadal twierdze ze 4000 kcal to nieporozumienie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
od czegoś jest redukcja.
Wiem, że dla Was lepiej zrobić 5kg na sztandze w 8tygodni i 1cm w pasie, 0,5cm do obwodu w nodze , ale niestety. Życie już pokazało, że wystarczy mu obciąć węgle i pas mu leci. Mnie teraz interesuję jego poziom wytrenowania, a tu dołożył sporo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347427
Po prostu nikomu się nie spieszy a zdrowie jest najważniejsze

Dobra,tyle z mojej strony.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja powiem tyle - masę skończę będąc, dużo, dużo silniejszy niż kiedykolwiek, co ułatwi mi redukcję . Ciężary na redu przełożą się na więcej spalonych kcal, a tym samym łatwiejszą walka z bebzonem. To, że redu potrwa trochę dłużej niż normalnie, to też żaden problem. No bo co, na wakacje nie zdążę? Jejku, jej, och, no tego...

Ja rozumiem, że panuje kult 'rozsądnego masowania' i względnej formy 24/7, ale nie oznacza to, że taka 'brudna' masa jest całkowicie bez sensu. Fakty są takie: siła wzrosła, masa takowoż, napuchłem wodą, fat wpadł.

I tyle na ten temat - dalej będę robił swoje przez ostatni tydzień masy, a potem na redu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
Stary masz na sobie 15 kg smalcu do spalenia....

A pozatym nie pyerdol Antek, u mnie chłopaki robią swoje poprzednie życiówki na 5/6 powtórzeń z palcem w dupie będąc tylko kilogram cięższym.

Zmieniony przez - Pandarek w dniu 2013-04-06 11:34:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Możliwe. No to spalę te 15 kg smalcu, tym razem już powolutku. Dzięki za uświadomienie. Żeby nie było, Twoje opinie są zawsze w dzienniku mile widziane.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
Też tak myślałem, że redukcja to będzie takie hop siup- na Twoim miejscu nie nastawiałbym się na formę na te wakacje. Mogę się oczywiście mylić ( i Ci tego życzę), ale jak się nie mylę, to masz dużo pracy przed sobą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
ronie220
Po prostu nikomu się nie spieszy a zdrowie jest najważniejsze

Dobra,tyle z mojej strony.


Jeśli jest to projekt masa trwający 8tygodni a nie 12 jak poprzedni - to tak, spieszy się :) jeśli chodzi o poziom wytrenowania. Odróżnij gościa, który robi 120kg 8 razy w serii w martwym przy podobnych wymiarach od gościa, który ten sam ciężar robi 20 razy - ponad 2x więcej. December wystarczy, żeby ucinał z węgla i pokręcił aero i redukcję poprowadzi tak jak chce.

na ostatni tydzień: obetnij z węgla po 20g dobowo w skali 5-dniowej. Przed grzbietem upchnij większość węgla w okołotreningowych w ten ostatni tydzień.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Darku, źle mnie zrozumiałeś. Dla mnie właśnie taka 'forma na wakacje' za wszelką cenę jest bez sensu, dlatego jeśli będę takową faktycznie robił, to w 2014, 2015. : ) Chyba zresztą już o tym wspominałem w tym dzienniku.

Ja rozumiem, że panuje kult 'rozsądnego masowania' i względnej formy 24/7/365(366 w roku przestępnym), ale nie oznacza to, że 'brudna' masa jest bez sensu. Zresztą, nie będe dużo gadał - będę robił swoje przez ostatni tydzień masy, a potem na redukcji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
Pandarek
Stary masz na sobie 15 kg smalcu do spalenia....

A pozatym nie pyerdol Antek, u mnie chłopaki robią swoje poprzednie życiówki na 5/6 powtórzeń z palcem w dupie będąc tylko kilogram cięższym.

Zmieniony przez - Pandarek w dniu 2013-04-06 11:34:49


Gratuluję :)
a on 20 razy xD - nadal nie ma różnicy? Po jednym filmie potraficie ocenić formę - gratuluję. Zwłaszcza, że jest jeszcze początkującym i dopiero tego się uczy.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

***PROJEKT MASA 2 - KITLY***/ Team Antos098/pods.str.38!

Następny temat

***PROJEKT MASA 2 - ogogo5*** /Team Antos098/pods.str.37!

WHEY premium