SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

***Czy Ci smutno czy Ci źle, Fedor wnet rozyebie Cie%-)***SPAM MMA

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 163942

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 6323 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33431
Powodzenia
Ja będę jeszcze wieczorem bo ściągnąłem sobie oficerów.

Zmieniony przez - Time2Die w dniu 2008-12-20 21:15:26

"Przechodniu, powiedz Sparcie, tu leżym, jej syny. Prawom jej do ostatniej posłuszni godziny"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1447 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13029
ja chyba w poniedizałek jeszcze sobie lajtowy trening zrobie i do nowego roku przerwa a potem jazda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5306 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24415
Time oglądasz to, warto zasysać? Bo pierwsza część była rewelacyjna, Oficer 2 to porażka totalna imo, a dalej nie oglądałem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 6323 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33431
Animal ja ci powiem że mi się podobały obie części chociaż uważam że 2 część troszeczkę przekombinowana i jak się chociaż 1 odcinka nie oglądało to w następnych kompletnie się nie wiedziało o co kaman. Przynajmniej ja wątek traciłem. Wszystko z megaupload ściągam ewentualnie rapidshare także bardzo szybko się ściąga.

"Przechodniu, powiedz Sparcie, tu leżym, jej syny. Prawom jej do ostatniej posłuszni godziny"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5306 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24415
Oglądałem walkę Holyfield'a z Wałujewem. ****a! Jaki szajs, Wałujem wygrał. Nie wiem ****a jak to możliwe, ***ani sędziowie, s****ysyństwo!

Time mi się jedynka podobała, bardzo fajny serial. druga część jakiś bez rewelacji dla mnie, obejrzałem kilka odc i nie podobało mi się. Może nadrobię i obejrzę Oficerów.
Ja ściągam z Rapida, mam premium więc zasysa się dość szybko :)

Zmieniony przez - _ANIMAL_ w dniu 2008-12-20 23:55:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5306 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24415
Idę spać. Jutro wpadnę.
Elo Ekipa :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 6323 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33431
No ja też walkę oglądałem. Niezły wałek z ruskim przeszedł
Pod koniec to już nawet promotor Nikolaja nie wierzył w zwycięstwo a tu prezent
Dobranoc

"Przechodniu, powiedz Sparcie, tu leżym, jej syny. Prawom jej do ostatniej posłuszni godziny"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1719 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8752
No z tym Holyfildem to śmiech na sali, można powiedzieć że Wałujew ma taką technike w boksie jak Hong man w k1 tylko proste i to dopiero od 6 rundy zaczął w ogóle atakować jak dla mnie 6 rund dla Ewandera 3 na remis i 3 dla Wałujewa. Mi się wydaje że sędziowie tak nudną walkę przespali i nie wiedzieli ja punktować to dawali na obecnego mistrza. Szkoda że ro nie był pojedynek Andrew vs Wałujew chociaż Gołota nie jest zbyt ruchliwy to by go tak nie zabiegał ale ja bym chciał jeszcze Andrzeja w walce o pas zobaczy a tylko z tym Gorylem maiałby szanse.

No mercy for Nobody

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3142 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16650
dobry
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 6323 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33431
elo z rana

"Przechodniu, powiedz Sparcie, tu leżym, jej syny. Prawom jej do ostatniej posłuszni godziny"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nie tylko Popek na Wyspach...

Następny temat

Chuck Liddell: czy jeden cios może zmienić wszystko?

WHEY premium