SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

***Czy Ci smutno czy Ci źle, Fedor wnet rozyebie Cie%-)***SPAM MMA

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 163842

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5306 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24415
Siema chłopaki!
Dawno mnie nie było, ale czasu mało, a jak już trochę jest to i nie chce się siedzieć na necie.
Teraz wolne...nareszcie. Trochę odpoczynku od szkoły i więcej czasu na trening, forum i inne sprawy.
Co tam u Was?
Timek wielkie dzięki za odwiedziny mojego bloga na BF, bardzo mi miło, że pamiętasz :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KoY FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3513 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17661
cze animal

"I promise one thing, lots of violence." - Wanderlei Silva
Doradca w dziale Scena MMA i K-1
Autor www.fight24.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
co dzis robicie chlopy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5306 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24415
Ja gram w GTA IV
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1447 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13029
dziś sie już lepiej czuje choć nie do końca dobrze, ale mimo tego i wczorajszej gorączki poszedłem dziś na siłke, i trening WL wyglądał tak: 30x8 40x5 60x3 70x1 80x1 90x1 100x1 czyli stówa poszła w końcuhttps://bundles.sfd.pl/../../buziaki/42.gif[/img] oznacza to progres +10kg w WL w 3 miechy z czego jestem zadowolony. a tymczasem odpoczywam po prostu... nareszcie wolne od szkoły. Jeszcze mam zawalone te zatoki, kaszel i znowu gorączka mała wieczorna, ale niedługo mi przejdzie mam nadzieje -_-Animal nie bądź pipa i prowadź dziennik na sfd a nie na b-f oznacza to progres +10kg w WL w 3 miechy z czego jestem zadowolony. a tymczasem odpoczywam po prostu... nareszcie wolne od szkoły. Jeszcze mam zawalone te zatoki, kaszel i znowu gorączka mała wieczorna, ale niedługo mi przejdzie mam nadzieje -_-Animal nie bądź pipa i prowadź dziennik na sfd a nie na b-f oznacza to progres +10kg w WL w 3 miechy z czego jestem zadowolony. a tymczasem odpoczywam po prostu... nareszcie wolne od szkoły. Jeszcze mam zawalone te zatoki, kaszel i znowu gorączka mała wieczorna, ale niedługo mi przejdzie mam nadzieje -_-Animal nie bądź pipa i prowadź dziennik na sfd a nie na b-f[img]../../buziaki/3.gif" alt="" />

Zmieniony przez - ruger w dniu 2008-12-19 20:45:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5306 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24415
Gratuluję Ruger :) Może wrócę do prowadzenia dziennika na SFD niedługo, się zobaczy :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14164 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53932
skONT masz gta IV na PC??

daj link i nie pisz ze z torrentów

"Miota nim jak szatan..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1719 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8752
A jaki masz komp że ci poszło bo nie wiem czy ściągać? Pobobno zayebyste wymagania ps. ruger coś pisałem o tych twoich chorbach byś się lepiej nie pzyznawał

Zmieniony przez - M.Manhoef w dniu 2008-12-19 21:45:24

No mercy for Nobody

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5306 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24415
Torrent jest dla inwalidów Ja z rapida ściągam.
Wymagania jak wymagania, ja bym raczej powiedział, że jest bardzo kiepsko zoptymalizowana.
Ja mam x2 4.0, 2gb, 86gt, ale grafa się nie nadaje, zdecydowanie za słaba. Jak się uda to na dniach doposażę sprzęt w 88gt/98gt, bo teraz gra jest bardzo ciężka do strawienia wizualnie, ale za to gameplay cudo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tez mam gta 4 na pc


ale tnie mi sie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nie tylko Popek na Wyspach...

Następny temat

Chuck Liddell: czy jeden cios może zmienić wszystko?

WHEY premium