SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

***Czy Ci smutno czy Ci źle, Fedor wnet rozyebie Cie%-)***SPAM MMA

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 163867

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5306 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24415
Senior+Seniorka= hmm...ten kto mnie zrobił, czyli Juniora rodu

Zmieniony przez - _ANIMAL_ w dniu 2009-04-11 23:01:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja dzisiaj byłem u rodziny, i teraz próbuje strawić to wszystko co zjadłem Animal no widac że trenujesz ciężko ostatnio fote z twojego treningu zobaczyłem nieźle żeś sie wyrobił -> http://img12.imageshack.us/img12/157/koks.jpg 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 6323 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33431
koleś chyba na masie jest

"Przechodniu, powiedz Sparcie, tu leżym, jej syny. Prawom jej do ostatniej posłuszni godziny"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5306 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24415
A Ty dalej na fotce siedzisz
Ta fotka już na pompie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 6323 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33431
ogólnie jakieś ****a wirtualne społeczeństwo się robi. tylko by siedzieli w domach i na naszej klasie czy fotce. a ****a na piwo to nie ma kto iść

"Przechodniu, powiedz Sparcie, tu leżym, jej syny. Prawom jej do ostatniej posłuszni godziny"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5306 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24415
Dokładnie. Ziomal słynny fotko***ca coś dzisiaj mało się udziela, to do niego niepodobne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 6323 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33431
kupie sobie lustro chyba zeby samemu nie pić
oglądam własnie family guy. prze masakryczne są te odcinki

"Przechodniu, powiedz Sparcie, tu leżym, jej syny. Prawom jej do ostatniej posłuszni godziny"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Time niedługo na naszej klasie zrobią 'idź na piwo z kumplem! wyślij sms za 10zł a jego zdjęcie w profilu będzie na ławce w parku" te portale wszystkie to bez komentarza, wogóle media robią ludziom z mózgu sito
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5306 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24415
Hahaha o szit
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 6323 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33431
trafiłeś w 10 z tym tekstem
czego oni ****a nie wymyślą.
szkoda że zaczynają myśleć za ludzi

"Przechodniu, powiedz Sparcie, tu leżym, jej syny. Prawom jej do ostatniej posłuszni godziny"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nie tylko Popek na Wyspach...

Następny temat

Chuck Liddell: czy jeden cios może zmienić wszystko?

WHEY premium