SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

***Czy Ci smutno czy Ci źle, Fedor wnet rozyebie Cie%-)***SPAM MMA

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 163826

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 6323 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33431
Siema _ANIMAL_
Ja właśnie niedawno wróciłem z roboty. Za******lam teraz na budowie. A tak poza tym to stara bida. Kupiłem dzisiaj SE K850i bo mi się stary telefon s*******ił.Jadę we wrześniu poprawić statystykę
Spam leży odłogiem widzę. Co u Was?

"Przechodniu, powiedz Sparcie, tu leżym, jej syny. Prawom jej do ostatniej posłuszni godziny"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 6323 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33431
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5306 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24415
Haha a jaki wcześniej miałeś?
Ja mam K750i i też myślałem nad zmianą na K850i, ale jakoś mi przeszło i dalej starego złoma używam.

****a ale dzisiaj deszcz leje, w****u miało być ciepło a wyjść się nie da.

Zmieniony przez - _ANIMAL_ w dniu 2009-07-25 12:23:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 6323 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33431
No ja miałem k750 zresztą dalej w szafie leży. Teraz mam C702 i K850i. ****a raz że pogoda z***ana, dwa że neta nie miałem do 15 :/

"Przechodniu, powiedz Sparcie, tu leżym, jej syny. Prawom jej do ostatniej posłuszni godziny"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5306 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24415
Jak c702 się sprawuje?
Ja chciałem zmieniać fona, ale po głębszym przeszukaniu ofert na allegro doszedłem do wniosku, że poczekam aż potanieją c902 tak do ~4baniek i wtedy zmienię, bo teraz to huy kupić można.

A ta *******ona pogoda to ja *******e Poszedłem do sklepu było słońce, ale jak wracałem to przemokłem i huy

EDIT: Co Ci się z***ało w K750i?

EDIT2: Ma ktoś z was Nokie E51?

Zmieniony przez - _ANIMAL_ w dniu 2009-07-25 17:16:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1719 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8752
dopiero co z jeziorka wróciłem, Bogactwo u was kuhva widze c702, c902 ja mam nokie 3310

No mercy for Nobody

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 6323 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33431
EDIT: Co Ci się z***ało w K750i?
dżojstik
A wcześniej miałem nokie 3510i
Powiem Ci że myślałem nad NOKIĄ ale wiele mi osób odradzało bo mówili że strasznie awaryjna jest.

"Przechodniu, powiedz Sparcie, tu leżym, jej syny. Prawom jej do ostatniej posłuszni godziny"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 6151 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64148
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 6323 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33431
Witam

"Przechodniu, powiedz Sparcie, tu leżym, jej syny. Prawom jej do ostatniej posłuszni godziny"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5306 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24415
Kurva każdy się żali na ten dżojstik, a mój nigdy czyszczony nie był ani nic i nawet nie przyciął się ani razu.
Z Nokii jak coś to na Symbianie bym chciał, a jak coś na Symbianie to coś z wyższej półki, a jak coś z wyższej półki to wiadomo - kasa kurva. Dlatego wolę pozostać przy SE. Jak nazbieram hajsu...to akurat potanieją i zmienię sobie swojego K750i na c902

Właśnie zrobiłem 20km rowerkiem, z czego 10km w deszcz kurva. Myślałem, że padać nie będzie a przemokłem

Teraz by pasowało coś obejrzeć...może Roswell kurva nic innego nie mam, bo wszystko obejrzane.

Wreszcie się wziąłem za Hausa, ściągam 1 sezon. Jutro obejrzę kilka odc
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nie tylko Popek na Wyspach...

Następny temat

Chuck Liddell: czy jeden cios może zmienić wszystko?

WHEY premium