SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

***Czy Ci smutno czy Ci źle, Fedor wnet rozyebie Cie%-)***SPAM MMA

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 163827

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 6323 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33431
o czym wy kuva gadacie? Zaraz powiadomię wydział do walki z **** wie czym i się skończy zabawa

"Przechodniu, powiedz Sparcie, tu leżym, jej syny. Prawom jej do ostatniej posłuszni godziny"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 3897 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50633
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 6323 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33431
ja sie już nie włączam w dyskusje

"Przechodniu, powiedz Sparcie, tu leżym, jej syny. Prawom jej do ostatniej posłuszni godziny"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 3897 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50633
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 6323 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33431
bałem sie ze zadasz mi to pytanie
Nie nie mam. Ale może się szarpnę i zainstaluje. A co cię na tego Skype'a wzięło?
Jak chcesz to na gadu możemy poklikać













"Przechodniu, powiedz Sparcie, tu leżym, jej syny. Prawom jej do ostatniej posłuszni godziny"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 3897 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50633
teraz skype żondzi
bo do laski napisalem na GG a ona do mnei ze mi skype moze dac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 6323 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33431
Ale taka którą wcześniej znałeś czy jakaś nieznajoma?
Ja nie mam mikrofonu sprawnego, rozyebany
Ja czasami korzystałem z Team Speak jak w coś gralismy czy w więcej osób gadaliśmy.
Próbujemy sapm konczyc w tym roku?? Ambitny plan

"Przechodniu, powiedz Sparcie, tu leżym, jej syny. Prawom jej do ostatniej posłuszni godziny"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5306 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24415
Mam Skype
Time grasz teraz w coś przez net, jakiś COD, CS czy coś?
Co do kończenia spamu, to tak jak pisałem wcześniej - kończymy i z nowym rokiem zakładamy nowy Mamy do zrobienia jedynie 200str
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 6323 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33431
Wiesz teraz nie mam na kompie cs'a Czasami zagram w jakiś MMORPG WOW czy MU Ale nie mam za bardzo czasu na gry teraz :/

"Przechodniu, powiedz Sparcie, tu leżym, jej syny. Prawom jej do ostatniej posłuszni godziny"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 6323 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33431
Panowie a jakie plany na sylwestra macie??
Jeśli jakieś już macie

Zmieniony przez - Time2Die w dniu 2008-12-25 20:53:36

"Przechodniu, powiedz Sparcie, tu leżym, jej syny. Prawom jej do ostatniej posłuszni godziny"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nie tylko Popek na Wyspach...

Następny temat

Chuck Liddell: czy jeden cios może zmienić wszystko?

WHEY premium