SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

***Czy Ci smutno czy Ci źle, Fedor wnet rozyebie Cie%-)***SPAM MMA

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 164764

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5306 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24415
Aha. Teraz to i ja nie gram za bardzo. Czasami poganiam w Project Torque, wcześniej sporo w CODa grałem i w CSa trochę, ale jakoś mi nie podszedł. Teraz gram w GTA4 i nowego Prince of Persie, w sumie to lubię pograć, a póki mam czas to się bawię, bo to już mój ostatni rok takiej zabawy i samowolki, za rok zacznie się zapierdziel i nie będzie czasu na zabawę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5306 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24415
Sylwka pewnie w chacie spędzę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 6323 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33431
No weź się nie wygłupiaj
No chyba że nie pójdę nigdzie i ja to posiedzimy na forum
A co takiego będzie za rok że nie będziesz miał czasu?
tylko nie mów że szkoła. Mi też się kiedyś wydawało że trzeba będzie sie w **** uczyć ale stare nawyki robią swoje i ucze się od święta
Tyle co do kolosów czy sesji a liceum ogólnokształcące to był jakiś żart

Zmieniony przez - Time2Die w dniu 2008-12-25 21:00:04

"Przechodniu, powiedz Sparcie, tu leżym, jej syny. Prawom jej do ostatniej posłuszni godziny"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5306 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24415
No ja się na sylwka nigdzie nie wybieram, powiem szczerze, że wolę w chacie posiedzieć, obejrzeć dobry film i pójść spać, niż sie szlajać i balować
Za rok będzie szkoła Więcej mnie w domu nie będzie niż będę, nie podoba mi się to. Nie wiem czy nie pjerdolnąc tej szkoły i nie pójść do machajmłotów, i huy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5306 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24415
Same dojazdy mi zajmą pół dnia, a kurva gdzie nauka...myślę optymistycznie, że się uczył będę
Ale huy z nauki będzie, bo treningi+dojazdy=brak czasu na naukę, a trenować trzeba

Zmieniony przez - _ANIMAL_ w dniu 2008-12-25 21:03:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 6323 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33431
No tak bo szkoda wyników w TS z powodu sylwka. Ja tam nie mam dzięki Bogu czego tracić.
Ale mniej czasu będziesz miał bo będziesz dojeżdżał? Czy liczysz na ogrom zajęć? W tym mieście będziesz chodził w którym mieszkasz?

Aj jak pisałem to już odpowiedziałeś po części.

Zmieniony przez - Time2Die w dniu 2008-12-25 21:04:13

"Przechodniu, powiedz Sparcie, tu leżym, jej syny. Prawom jej do ostatniej posłuszni godziny"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 6323 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33431
A co to Hellsinga GOGZa nie ma?
Czyżbym był sam ?

Zmieniony przez - Time2Die w dniu 2008-12-25 21:10:16

"Przechodniu, powiedz Sparcie, tu leżym, jej syny. Prawom jej do ostatniej posłuszni godziny"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 3897 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50638
ja bajeruje laski na fotce a wy Tu gadu gadue beze mnie ? :o
Ide umyje dupe i ogień !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 6323 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33431
ziomal masz konto na fotce?
Weź podaj coś pobajerujemy we 2

"Przechodniu, powiedz Sparcie, tu leżym, jej syny. Prawom jej do ostatniej posłuszni godziny"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 3897 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50638
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nie tylko Popek na Wyspach...

Następny temat

Chuck Liddell: czy jeden cios może zmienić wszystko?

forma lato