SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

***Chociaż Jaja na Wielkanoc w Cenie, Spam Wciąż na Arenie. SPAM TDP!!!***

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 118769

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8346 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 180203
buty też noszą na odwrót? Kvrwa jak oni muszą wyglądać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 11474 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 63494
co oni Ci z mózgiem zrobili , wracaj do Polski

pewnie jeszcze chodzą tyłem

www.pajacyk.pl 
[][][]--------[][][]
,, Po co ćwiczyć?? I tak umre. Żeby mnieć, kvrwa, większą trumne!! "...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8346 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 180203
i jeszcze zabierają nam polaków, sąsiad wracaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
hehe z tymi butami to znam typa co jak się urodził to miał stopy w drugą stronę (ale to nasz człowiek, Polak) swoją drogą ciekawe jak sznurował, a nigdy nie zapytałem
Sambi w Polsce tak mi łeb zahartowali ze już go bardziej zyebać nie da się.....chyba

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8346 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 180203
noo to ja też znam takiego typka, to od razu po urodzeniu łamali mu nogi w drugą str i teraz jest git.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
może to ten sam tylko ze z tym to aż tak drastycznie nie postępowali, tylko normalnie operacyjnie

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8346 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 180203
ja tam na szczęście urodziłem sie normalny Tyle dobrego;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
może pod względem tylko fizycznym, a tak Ci tylko mówią, by przykrości nie robić

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
hehe http://www.pakerzy.org/3474/pudzian-wazenie-przed-ksw19 Pudzian wygląda przez tą szparę jak by miał bląd irokeza

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8346 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 180203
HAha no A jak obstawiasz?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Robić masę czy mini-redukcję ?

Następny temat

Do oceny Redukcja

WHEY premium