SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

***Chociaż Jaja na Wielkanoc w Cenie, Spam Wciąż na Arenie. SPAM TDP!!!***

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 118490

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8346 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 180203
dzień święty święćmy alkoholem i żarciem czego popadnie(pewnie troche zjem i sie zapcham)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
no jak na co dzień jesteś na redukcji i mało jesz, to żołądek się skurczy i już tyle nie pochłania ja np. jak nie pije bro przez jakiś miesiąc to później ciężko nawet z 5 wlać w siebie, bo już się nie mieści, a w głowie prawie nic

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8346 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 180203
zobaczymy jutro, a nutelle jaką mam w domu to wpyerdole całą;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
hehe ja kiedyś to na śniadanie tylko nutele, nic innego nie chciało mi przejść przez gardło
a kiedyś wróciłem z ziomkiem z domówki od kumpla, do mnie się jeszcze dopić, ja ledwo światło zapaliłem w pokoju a ten już siedział i mi nutelle paluchem ze słoika wpie*dalał i to do wódy... hehe

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8346 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 180203
haha, to nieźle ja to kiedyś na śniadanie zawsze grzanki z zółtym serem tak sie roztopił mmm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
no tez spoko, ale i tak kiedyś na śniadanie bym nie zjadł a tak to tej nutelli to w ogóle tylko kromkę góra dwie, dopiero jak się rozbudziłem to w szkole na przerwie drugie śniadanie no chyba ze weekend czy wolne i wstałem sam z siebie wyspany, a nie przez budzik obudzony, to wtedy normalnie mogłem się nażreć jakiś głupi organizm....albo człowiek

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8346 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 180203
to i tak na jedno wychodzi ja to zawsze miałem apetyt. w 2 gim to na długiej przerwie do nas przyjeżdżał bus z pieczywem, to na 1 przerwie po 6pączków od tak jadłem codziennie..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
hehe to ostro, w gim to mieliśmy sklep blisko, to często kupowaliśmy po kilka takich chałw czy jak, taki jak by chleb tylko takie słodsze to i mleko, i to w kilku szarpaliśmy i jeszcze jak mało to obiad na stołówce, siłka u księdza drugi obiad w domi i siłka w domu i masa szła

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8346 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 180203
u ksiedza silke mieliscie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
no, tam chłopaki chodzili, a my na wfie sie wyrywaliśmy albo tak z jakiejś lekcji niepotrzebnej by razem poćwiczyć bo to ze mną też taka historia ze mieszkałem na jednej wiosce i od 13 roku przeprowadziłem się na drugą (10minut z buta skrótem) a tam nie było gim. to dojeżdżaliśmy do tej co wcześniej mieszkałem i to tam ksiądz miał siłkę (a ksiądz ten sam tam i tu był ) no on miał swoją na parafii ale tam chłopakom udostępniał, w ogóle spoko typ z niego wylajtowany

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Robić masę czy mini-redukcję ?

Następny temat

Do oceny Redukcja

WHEY premium