SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG]Dziennik treningowy Tayfunek - ostatnia szansa

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2906

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Wiek 44 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1659
Witam serdecznie

Jak juz wspominalem wczesniej przyszedl czas zeby wziac sie za siebie w sposob bardziej uporzadkowany. Mam 37 lat i wygladam jak jajko niespodzianka.. No moze juz nie do konca bo ostatnio udalo mi sie troche zrzucic ale zaczalem obawiac sie ze jak dalej bede palil fat bez nadzoru kogos z odpowiednia wiedza to moge sobie tylko bardziej zaszkodzic niz pomoc.
Zaczalem przegladac forum w poszukiwaniu informacji ale mimo ze czytalem i czytalem w pewnym momencie doszedlem do wniosku ze chyba najlepsza opcja bedzie poproszenie kogos o pomoc. Osoba ktora doradzala mi od samego poczatku tutaj byl Ronnie220 i to wlasnie on bedzie nadzorowal,krytykowal,poprawial, opieprzal, i co mu tam jeszcze na mysl przyjdzie.
Ja ze swojej strony mam nadzieje ze uda mi sie wytopic jeszcze fatu do jakiegos znosnego poziomu, i chcialbym rowniez nabrac troche masy miesniowej.
Dieta bedzie wrzucana z '' my fitness pal'' jako ze nie mieszkam w Polsce i baza danych w tej aplikacji jest narazie duzo bogatsza niz z po treningu.

Chcialbym udowodnic wszystkim przed 40tka ze i dla nas nie jest jeszcze za pozno

PODSTAWOWE INFO:

wiek 37

waga 81.3 ( startowalem z 88.6)

WYMIARY:

barki 119
klata 108
pas 88
biceps L 33 P33.5
przedramie L 28 P28.5
udo L 57.5 P 58.5
lydka L 43.5 P43.5

STAN ZDROWIA - bez przeciwskazan do cwiczen

CIEZARY W PODSTAWOWYCH CWICZENIACH ( tutaj bez szalenstw )
mc 60
wiosla 40
przysiad 40
wyciskanie 40

TRENING - od 3 tygodni ( to moj staz) FBW wziety z artykulu Ronniego

MC- 4 serie 60kg 8 powt
wiosla - 4 serie 40kg 8 powt.
przysiad 4serie 40kg 8 powt
wyciskanie 4 serie 40kg 8 powt ( dzisiaj po raz pierwszy probowalem hantlami 14kg i bardziej mi to odpowiada).

DIETA - narazie szcerze mowiac bylem skupiony nad wprowadzeniem zdrowych nawykow zywieniowych ale nie obliczalem zapotrzebowania i makro choc wlasnie sie za to biore.

Foty dzien dzisiejszy.
























Zmieniony przez - ronie220 w dniu 2016-05-30 08:53:20

Only those who will risk going too far, can possibly find how far one can go...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Wiek 44 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1659
Sorry nie wiedzialem ze fotki wejda bokiem

Only those who will risk going too far, can possibly find how far one can go...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347429
Fotki obrócone proszę Pana

Będę oczywiście korygował na bieżąco.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Wiek 44 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1659
Bardzo dziekuje. Wlasnie ogarniam jadlospis wedlug wytycznych. Swoja droga w pionie wygladam lepiej niz w poziomie

Only those who will risk going too far, can possibly find how far one can go...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Wiek 44 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1659
Pierwszy dzien dietowy zaliczony. Nie wyszlo to idealnie choc wiele mnie nauczylo. Przecholowalem z tluszczami choc na swoje usprawiedliwienie musze powiedziec ze mieso bylo smazone na grilu wiec duzo tluszczu stracilo. Moze wiec wcale nie bylo tak zle. Wegli odpuscilem celowo jako ze dzis dzien nietreningowy.
Jutro rano silownia.

Mysle ze za niedlugo moja dieta bedzie wygladala calkiem znosnie

Oczywiscie jako uzupelnienie witaminy i omega 3








Zmieniony przez - tayfunek w dniu 2016-05-30 22:26:59

Zmieniony przez - tayfunek w dniu 2016-05-30 22:29:01

Only those who will risk going too far, can possibly find how far one can go...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Wiek 44 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1659
Czytam to wszystko i zastanawiam sie jak ja to wszystko w siebie wmiescilem. A jutro ma byc dokladnie tak samo. Jednak nie ma jutro treningu bo mi sie dni pomieszaly jako ze zasadniczo w poniedzialki nie siedze w domu i myslalem ze jest niedziela. Mam wiec dodatkowy dzien na obmyslenie strategii pod tytulem " Jak to wszystko zmiescic zeby nie wybuchnac". Masakra jakas z tym jedzeniem. Zawsze jadlem malo. G..nianie ale malo, a teraz???

Only those who will risk going too far, can possibly find how far one can go...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Wiek 44 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1659
Chyba wzialem sie wszystko od d..y strony. Naszykowalem jedzenia zgodnie z zapotrzebowaniem i nagle okazuje sie ze nie daje rady tego przejesc. Moj metabolizm jest tak spowolniony ze zjedzenie 150g ryzu i 150g miesa w jednym posilku to dla mnie temat nie do obejścia. Z racji pracy ktora wykonuje niestety technicznie nie wchodzi w gre zjedzenie wiecej niz 4 posilkow. Poerwsza mysl - dobije carbo.
Ale po chwili zaczalem zastanawiac sie ze moze problem polega na tym ze jestem poczatkujacy i nie potrafie jeszcze przyrzadzic jedzenia w taki sposob zeby "az chcialo sie jesc"?
Moze gdybym uzyl innych warzyw do ryzu i polal to pasata pomidorowa to smakowalo by lepiej, nie bylo tak suche i zjadlbym wiecej?
Moze moglbym tez sam sobie zrobic carbo z banana, platkow miodu i odzywki bialkowej?
Wiem ze to nie ideal i z czasem bym zmienial proporcje na rzecz wlasciwego jedzenia, ale zawsze to lepsze niz proch a pomogloby dobic weglowodanow?
Moze zrezygnowac z ziemniakow w jednym posilku ( uwielbiam ziemniaki) a zrobic powtorke z ryzu? W koncu to duzo wiecej wegli.
Chetnie poczytam Wasze opinie na ten temat. Czy moge isc w tym kierunku?

Only those who will risk going too far, can possibly find how far one can go...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 357 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6182
Tez tak miałem, ze nawet redukcyjnej diety nie mogłem przejeść na początku. Po tygodniu bedzie już dobrze , trzymaj się planu ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347429
tayfunek
Pierwszy dzien dietowy zaliczony. Nie wyszlo to idealnie choc wiele mnie nauczylo. Przecholowalem z tluszczami choc na swoje usprawiedliwienie musze powiedziec ze mieso bylo smazone na grilu wiec duzo tluszczu stracilo. Moze wiec wcale nie bylo tak zle. Wegli odpuscilem celowo jako ze dzis dzien nietreningowy.
Jutro rano silownia.

Mysle ze za niedlugo moja dieta bedzie wygladala calkiem znosnie

Oczywiscie jako uzupelnienie witaminy i omega 3









Zmieniony przez - tayfunek w dniu 2016-05-30 22:26:59

Zmieniony przez - tayfunek w dniu 2016-05-30 22:29:01


Powoli przebudowuj swój aktualny jadłospis. To będzie najlepsze rozwiązanie dla organizmu.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347429
tayfunek
Chyba wzialem sie wszystko od d..y strony. Naszykowalem jedzenia zgodnie z zapotrzebowaniem i nagle okazuje sie ze nie daje rady tego przejesc. Moj metabolizm jest tak spowolniony ze zjedzenie 150g ryzu i 150g miesa w jednym posilku to dla mnie temat nie do obejścia. Z racji pracy ktora wykonuje niestety technicznie nie wchodzi w gre zjedzenie wiecej niz 4 posilkow. Poerwsza mysl - dobije carbo.
Ale po chwili zaczalem zastanawiac sie ze moze problem polega na tym ze jestem poczatkujacy i nie potrafie jeszcze przyrzadzic jedzenia w taki sposob zeby "az chcialo sie jesc"?
Moze gdybym uzyl innych warzyw do ryzu i polal to pasata pomidorowa to smakowalo by lepiej, nie bylo tak suche i zjadlbym wiecej?
Moze moglbym tez sam sobie zrobic carbo z banana, platkow miodu i odzywki bialkowej?
Wiem ze to nie ideal i z czasem bym zmienial proporcje na rzecz wlasciwego jedzenia, ale zawsze to lepsze niz proch a pomogloby dobic weglowodanow?
Moze zrezygnowac z ziemniakow w jednym posilku ( uwielbiam ziemniaki) a zrobic powtorke z ryzu? W koncu to duzo wiecej wegli.
Chetnie poczytam Wasze opinie na ten temat. Czy moge isc w tym kierunku?


Rozmawialismy już o tym, ale napiszę, byś zapamiętał:

1. Jeśli wcześniej się głodziłeś to teraz taka sytuacja jest normą. Ustrzeliłeś metabolizm i tarczyce.
Warto dopisać, że w diecie masz bilans kcal na zero czy nawet lekki minus. Gdybyś był na masie to powinieneś jeśc z + 500/1000kcal oprócz tego

2.Powoli dodawaj sobie tych kcal. Nie widzę sensu, by wpychać na siłę.
Za jakiś czas będziesz mnie męczył, żebym Ci dodał jedzenia, bo głodujesz.

3.Też byłem kiedyś niejadkiem. Teraz na masie potrafię po treningu wciągnąc 2,5 torebki ryżu .

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Wiek 44 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1659
Z jedzeniem lepiej niz wczoraj. Jest realna szansa na zjedzenie tego co trzeba jednak z malymi modyfikacjami. Jako ze trening wieczorem, tluszcz poszedl z orzechow a zamiast twarogu bedzie odzywka bialkowa. To powinno zalatwic sprawe. Jest nadzieja ze pacjent bedzie dojadal

Only those who will risk going too far, can possibly find how far one can go...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Początki

Następny temat

wyciskanie hantli na ławce - technika

WHEY premium