SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

$pamPost v.I.Są pisma i parapety, MD ciśnie wszystkie "gazety"%-)

temat działu:

Muscular Development

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 120778

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
elaine FitMax
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 16752 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 67661
hahaha pewnie przeglądnąłeś 1 stronę, potem 19 i 20, reszta zdjęć nie wiem na jakich jest i to wszystko:D bo kto by to chciał czytać:D

:):)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1336 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10876
Skąd wiedziałaś?

Nie ćficzem nuk!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
elaine FitMax
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 16752 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 67661
bo to normalne:D:D:D w podpisie powinnam zmienić numery stron, bo zdjęcia jakieś pojawiły się też na innych haha:D

zresztą to mało ważne, liczy się to co pisze a nie zdjęcia:D:D:D


A jak ktoś nie śledzi od początku, to mu się nie chce czytać wszystkiego:D

:):)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1336 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10876
Ale swoją drogą to co tam redukować?
Tę skórę i kości?

Nie ćficzem nuk!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
elaine FitMax
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 16752 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 67661
to chyba nie mój dziennik przeglądasz hahaha no jaaa mam dużo, dużo, dużo do zrzucenia, ale spoko, wrócę na treningi vale tudo to trochę spadnie i mam ciężką decyzję do podjęcia:D bo na vt przyda mi się większa waga- sami faceci na treningach, wszyscy przymasowani, nie mogę być za szczupła, bo wpływa to na jakość treningu, a chcę jeszcze kiedyś w zawodach wystartować:D


znowu na tkd lepiej żebym była szczupła jak kiedyś, bo wtedy miałam znacznie lepszą dynamikę i wyskok potrzebny przy kopniakach i ogólnie na tkd lepiej być ciut szczupleszym niż tęższym, ze względu na sam schemat treningów:D


i nie wiem co robić:D:D:D wolę vt i pewnie będzie tak, że zostanę z masą:D

:):)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1336 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10876
Nie wiem jak innym, ale mi się podobają LEKKIE kaloryferki i postura może nie tyle atletyczna co wysportowana

Moja koleżanka trenuję tkd i mówi że od tego jej sięnogi zmasowały i teraz jej to niepasuje

Nie ćficzem nuk!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 11105 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 46226
Ewcia ma zgrabniutkie nóżki :D:D:D



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
elaine FitMax
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 16752 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 67661
hehe ja od tkd nigdy nie miałam zmasowanych nóg, wręcz odwrotnie, od wszelakich wyskoków, kopnięć i ciężkiej tyrki nogi miałam twarde jak ze stali ale szczuplutkie.


Za to na vt inaczej, tutaj potrzeba więcej siły, bo i parter i stójka i całkiem inna specyfika treningu. Ja ogólnie zdecydowanie lepiej czuję się troszkę bardziej zmasowana niż szczuplutka, ale muszę ustalić priorytety:D

Zresztą teraz i tak najważniejszy jest sam powrót na treningi no i łapanie kondycji:D

:):)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1336 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10876
To jest Ewcia czy Ela?

Nie ćficzem nuk!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
elaine FitMax
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 16752 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 67661
Ewelina:D


nie lubię szczupłych nóżek, Rudziu miałam ładne chyba 100 lat przed mudżinami:D teraz jest inaczej, ale mi to nie przeszkadza- ma być power:D

:):)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Administracja

Następny temat

Darmowe próbki z okładki MD

WHEY premium