SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

#SPAM-pierwszy powojenny w dopingu%%

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 157845

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3016 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 40954
Próbowałem schodzić do niskiego cukru. Doszedłem do 45 i dopiero wtedy spać mi się chciało. Mierzone glukometrem.

Zmieniony przez - Adamsky w dniu 2013-03-01 20:07:39

Z każdym dniem kilka milimetrów więcej i więcej... i to najbardziej cieszy.

ON

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94913 Napisanych postów 364908 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670422
fajne zabawy

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3016 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 40954
Czysta ciekawość

Z każdym dniem kilka milimetrów więcej i więcej... i to najbardziej cieszy.

ON

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 872 Napisanych postów 15001 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261567
wlasnie mi sie zyebal glukometr. Pokazuje jakeiss glupoty. Luki zyjesz ? napisz na priv jak mozesz co lecialo ze tak sila szla?! ja ogolnie biore strasznie male dawki i zawsze probowalem wyciagnac maximum z jak najmniejszych dawek ale juz mam dosc. Jak widze jak koledzy(cwaniaki) laduja 5x wiecej niz potrzebuja i ida do przodu przy choyowej diecie gdzie ja mam 10x lepsza tylko mnei nie stac na wiecej towaru to mnei szlag trafia. Jak bede mial pieniadze to tez yebne ostro bo widze ze poprostu nei warto sie srac bo i tak laury zbieraja ci ktorzy maja wyebane

Zmieniony przez - PrzeGibon w dniu 2013-03-01 20:11:43

P E R F E C T B E A S T

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94913 Napisanych postów 364908 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670422
krótko podsumowane

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 872 Napisanych postów 15001 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261567
no zycie to nie film poprostu i nie warto sie tak starac

P E R F E C T B E A S T

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3016 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 40954
Gibon to gen

Z każdym dniem kilka milimetrów więcej i więcej... i to najbardziej cieszy.

ON

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
PrzeGibon
wlasnie mi sie zyebal glukometr. Pokazuje jakeiss glupoty. Luki zyjesz ? napisz na priv jak mozesz co lecialo ze tak sila szla?! ja ogolnie biore strasznie male dawki i zawsze probowalem wyciagnac maximum z jak najmniejszych dawek ale juz mam dosc. Jak widze jak koledzy(cwaniaki) laduja 5x wiecej niz potrzebuja i ida do przodu przy choyowej diecie gdzie ja mam 10x lepsza tylko mnei nie stac na wiecej towaru to mnei szlag trafia. Jak bede mial pieniadze to tez yebne ostro bo widze ze poprostu nei warto sie srac bo i tak laury zbieraja ci ktorzy maja wyebane

Zmieniony przez - PrzeGibon w dniu 2013-03-01 20:11:43


Ja to zawsze mowie, cos jednak bedzie w ilosci towaru, widze tak samo u mnie po ludziach na silce, dieta tako jako ale bez nie wiadomo czego, towaru po uszy a kazdy wiekszy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 875 Napisanych postów 26640 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 260190
mogę tutaj napisać,testo leciało cały czas ok 800mg week do tego tren przez ok 5 miechów,na początku dawka 150mg e2d i stopniowo z niej chodziłem w miarę zwiększania dawek slinu,na koniec leciał już sam testo i slin tren odstawiony i w tym ostatnim okresie miałem najiększe skoki siły,aż do czasu gdy naderwałem klatkę i czworogłowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
tak to jest jeden wezmie metke zagryzie pasztetem i rosnie - drugi dieta najlepszy kox i lipa i tak wychodzi

snara

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

omka i enan

Następny temat

Master+Wino "plusy" i "minusy"

WHEY premium