SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

#SPAM-pierwszy powojenny w dopingu%%

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 157788

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 7756 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 46687
nie zaczales dbac o siebie tylko żrec sterydy, nazywaj rzeczy po imieniu


wgl czemu Ty masz murzyna w avatarze?

Zmieniony przez - szczur_ w dniu 2013-02-28 14:41:19

It's not Revenge, It's Punishment!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1734 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15566
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA



juz jestem witam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94913 Napisanych postów 364908 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670422

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1734 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15566
Mistrzowie, ostatnio pytałem o przyprawe do kuraka, zasmakowały mi wasze gusta, a co z przyprawą do RYBY
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
szczur_
nie zaczales dbac o siebie tylko żrec sterydy, nazywaj rzeczy po imieniu


wgl czemu Ty masz murzyna w avatarze?

Zmieniony przez - szczur_ w dniu 2013-02-28 14:41:19


Zacząłem dbać o siebie. Właśnie tak. Z tych trzech lat jak się trzymam na w miarę chudo to ponad 1,5 roku na kreatynkach i spalaczach. Nawet nie tak mocnych.

Murzyn. Hmm. Ciężko to wytłumaczyć. Generalnie ja nie mam nic do murzynów. Wręcz przeciwnie, uważam, że każdy powinien mieć własnego

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1734 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15566
btw: klikam na tamten temat i mowie: "k***a zablokowali mi pisanie w spam poscie, chyba przegiąłem..." ALE WIDZE JUŻ WSZYSTKO POD KONTROLĄ !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 7756 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 46687
mieć własnego a utożsamiac swoje nazwisko z nygusem to dwie rozne rzeczy, wez tam wrzuc jakies cycki, albo karpia. czemu k***a nie wrzucisz karpia pod nickiem karpinski?

It's not Revenge, It's Punishment!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
w dvpe jeza chcialem zainwestowac w siebie i zrobic sobie karte bhp na budowe
a tu sie okazuje ze ten co podaje mlotki ma innyy a ten co wciaga wiadra na rusztowanie inny i wez tu badz madry
znalazlem oferte za 13/h i mnie to nieco zmotywowalo bo zasilek konczy sie w polowie czerwca
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3016 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 40954
Wolal bym iść do pracy niż pobierać ten zasiłek Szkoda ze nie place zusów i mi się nie należy haha ;-P

Z każdym dniem kilka milimetrów więcej i więcej... i to najbardziej cieszy.

ON

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1734 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15566
Dobra teraz serio pytanie... które środki mogą mnie podlać ? Słyszałem że meta, a coś jeszcze?
Wole być fit niż bulked :(
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

omka i enan

Następny temat

Master+Wino "plusy" i "minusy"

WHEY premium