SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

#SPAM-pierwszy powojenny w dopingu%%

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 157855

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3016 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 40954
Wszystkiego tzreba sprobowac

Z każdym dniem kilka milimetrów więcej i więcej... i to najbardziej cieszy.

ON

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 872 Napisanych postów 15001 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261567
ja wychodze na dcebiuty za rok :P

P E R F E C T B E A S T

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 7756 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 46687
dokladnie to jest to co mowie, na podworko wiecej nie trzeba
lodzianin wez ze 3-4 strony wczenisje jak sie rozpisalem o Tobie, odnies sie czy trafilem




Zmieniony przez - szczur_ w dniu 2013-03-01 19:58:05

It's not Revenge, It's Punishment!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 875 Napisanych postów 26640 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 260190
u mnie odwrotnie,slin jest dla mnie bezapelacyjnym numerem 1 jeśli chodzi o przyrosty siły,nawet tren nie może się z nim równać w moim wypadku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3016 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 40954
e tam gadacie

Z każdym dniem kilka milimetrów więcej i więcej... i to najbardziej cieszy.

ON

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 3303 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130901
PrzeGibon
ja wychodze na dcebiuty za rok :P


bede kibicowal

w sumie ciekawe jak manieczki sobie poradzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 8824 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 107077
ty luk wez sie za cwiczenia najpierw a nie koksy w glowie

Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu. Czas i tak upłynie. ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 872 Napisanych postów 15001 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261567
Mialem to zeedytowac bo jeszcze sie zapeszy z moimi sklonnosciami do kontuzji to nic pewnego ale bede probowal hehe Manieczki ma zayebista forme.

P E R F E C T B E A S T

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 872 Napisanych postów 15001 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261567
Łodz nie pyerdol bo sam jedziesz To jest podstawa bo inaczej jedzenie idzie w bloto a owe jedzenie kosztuje fortune. Przez to zasrane jedzenie nie mam auta

P E R F E C T B E A S T

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3016 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 40954
luki77
u mnie odwrotnie,slin jest dla mnie bezapelacyjnym numerem 1 jeśli chodzi o przyrosty siły,nawet tren nie może się z nim równać w moim wypadku


Tez będę lądował slina z gh i nikt mi nie powie ze nie mogę bo na podwórko tego nie tzreba

Z każdym dniem kilka milimetrów więcej i więcej... i to najbardziej cieszy.

ON

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

omka i enan

Następny temat

Master+Wino "plusy" i "minusy"

WHEY premium