SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

#SPAM-pierwszy powojenny w dopingu%%

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 157851

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
on powiedzial ze on ma w dvpie to wszystko robi to za pieniadze , rymuje co mu inni napisza i ma to w dvpie

i ja myslalem wtedy ze to juz koniec..

ale nie poszedl w funk/technotronic i dalej leci

btw nie znam innego rapera a znam ich mase ktory by tak zayebal

no i dvpy w stylu micza



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 16310 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 69593
W tym biznesie przecież tylko chodzi o hajs

"Mam dwie głowy, co prawda obie są głupie, ale jedna bardziej lubi jak się na niej siada."
Per Aspera ad Astra

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94913 Napisanych postów 364908 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670422
jak kasa się zgadza to jest ok

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
KoksikzBG
W tym biznesie przecież tylko chodzi o hajs


a w ktorym nie ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 16310 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 69593
W każdym za który się biorę

"Mam dwie głowy, co prawda obie są głupie, ale jedna bardziej lubi jak się na niej siada."
Per Aspera ad Astra

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie ma hvja nikt mi nie powie ze slowacki to nie jest mix rusko-polski no moze z jakimis cyganskimi nalecialosciami chociaz oni bronia sie przed tym zeby miec cos wspolnego z cyganami to wszystkie dvpy no moze prawie wszystkie maja krzaczaste cyganskie brwi i chyba jeszcze nie widzialem nikogo z niebieskimi oczami..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 16310 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 69593
Bluzgi te same co u nas, więc swoi ludzie

"Mam dwie głowy, co prawda obie są głupie, ale jedna bardziej lubi jak się na niej siada."
Per Aspera ad Astra

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no nie wiem oni tam ostro piczuja i ogolnie hmm wydaje mi sie ze jako nacja sa do tylu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 16310 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 69593
Niedaleko mam do pepików i są oni raczej do przodu, nie wiem jak ze słowakami...

"Mam dwie głowy, co prawda obie są głupie, ale jedna bardziej lubi jak się na niej siada."
Per Aspera ad Astra

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94913 Napisanych postów 364908 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670422
ale się starają nadrobic

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

omka i enan

Następny temat

Master+Wino "plusy" i "minusy"

WHEY premium