SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

spamik

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 75835

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1861 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 28810
Piersza
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 6334 Wiek 34 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 99871
pierwsza
Dzięki Czym więcej filimików oglądam tym bardziej głupia jestem,

Gdy poprawisz fundamenty, łatwiej Ci będzie doprowadzić do porządku resztę domu...

Było minęło: http://www.sfd.pl/Dotkazoz_DT_2013_podsum.str.19_-t914686-s19.html 

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 755 Wiek 32 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 34922
druga

sometimes you just need to start again, in order to fly...

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1861 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 28810
tytuł jakiś lotny wymyślić proszę
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 755 Wiek 32 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 34922
kittie brakuje na sali ;)

sometimes you just need to start again, in order to fly...

napisał(a)
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 26831 Wiek 12 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 282377
Saida, Seba, Ruda - jou

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

napisał(a)
Hubert81 Doradca
Ekspert
Szacuny 387 Napisanych postów 72255 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 300822
Pjerfszy
napisał(a)
Początkujący
szybkiś jak...:P
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 31 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 31011
ja paczę, ale nie mam pomysłów. Zostawiłam gdzieś mózg w zeszłym tygodniu
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 15301 Wiek 30 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 189806
jestem i ja

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques

Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.

Aktualny DT -> http://www.sfd.pl/Arphiel_2013__ciąg_dalszy_:_D/podsumowanie_str._25-t937085-s29.html#post8 

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 15301 Wiek 30 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 189806
Dotka tego się trzymaj:
Wiosło by Martucca
Pamiętaj o tym, że klatka cały czas musi być wypięta do przodu, głowa w prostej linii z grzbietem (wyobraź sobie, że chcesz podbródkiem dotknąć kręgów szyjnych), brzuch mocno napięty. Dzięki temu utrzymasz prawidłową pozycję w całym ćwiczeniu.
Teraz wizualizacja:
Wyobraź sobie, że Twoje łopatki to przesuwane drzwi. Jesteś pochylona, trzymasz sztangę w zwisie, drzwi są rozsunięte. Teraz starasz się drzwi zasunąć (ruchem w tył i dół). Ręce automatycznie pójdą w górę ciągnąc za sobą sztangę. Kiedy już je zsuniesz, przytrzymaj na sekundę.
Jeśli będziesz pamiętała o wpięciu klaty, ustawieniu głowy i napięciu brzucha, łokcie nie wyjadą poza linię grzbietu.
Jeśli jednak tak się dzieje, tzn. że po prostu ciągniesz rękami/barkami w górę.
No i staraj się nie kołysać w tym ćwiczeniu.

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques

Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.

Aktualny DT -> http://www.sfd.pl/Arphiel_2013__ciąg_dalszy_:_D/podsumowanie_str._25-t937085-s29.html#post8 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Priorytety z kobiecym treningu.

Następny temat

krew, pot, łzy - ciałko!

Katarzyna Dudek - ocena sylwetki Katarzyna Dudek - ocena sylwetki TOP 10 bicepsów w historii TOP 10 bicepsów w historii Zakwasy - czy trenować? Zakwasy - czy trenować? Warsztat: biceps i triceps HIPERTROFIA! Warsztat: biceps i triceps HIPERTROFIA! Tamara Szczęśniak - ocena sylwetki Tamara Szczęśniak - ocena sylwetki Przerwa od kreatyny, czy jest konieczna? Przerwa od kreatyny, czy jest konieczna? Insulina w kulturystyce -  debata Insulina w kulturystyce - debata Jakie wafelki wybrać na diecie? Jakie wafelki wybrać na diecie?