SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

spamik

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 168183

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
ja se planuje w przyszłym roku zrobić - jak dobrze pójdzie to nawet w styczniu. Narzekam ku.rwa od 10 lat nieustannie z powodu tych gupich cycków i w końcu sobie dobrze zrobię, pókim młoda i atrakcyjna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3212 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 43594
jaki rozmiar bys chciala?

The best way to predict your future is to create it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
A takie koło "C" - z moimi lichymi rozmiarami, nie mogę sobie zaszaleć, bo będę wyglądała jak kretynka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Tylko nie przesadź, więcej nie znaczy lepiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
taaa, a lepsze jest wrogiem dobrego
Zainstaluje sobie anatomiczne implanty, bo mają kształt jak prawdziwe cycki. Te okrągłe są tańsze, ale wyglądają jak reflektory w syrenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Ano
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
ale ponoć sztywne dosyć są - ale co mi tam, ważne żeby dobrze wyglądały, od macania mam tyłek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3212 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 43594
anatomiczne w koncu maja wygladac jakby zawsze tam byly , mi od 10lat permanentny makijaz chodzi po glowie, narzekam a sie troche boje zrobic-widac czasem takie ofiary 'kosmetyczek' w necie ze ojoj!

The best way to predict your future is to create it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
moim zdaniem, po to cała ta chirurgia plastyczna i kosmetyka jest żeby z niej skorzystać - oczywiście wszystko w granicach rozsądku, ale jak jest szansa naturę poprawić to czemu nie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3212 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 43594
no w przemalowywanie bym sie nie bawila- lekko poprawic bym chciala, w dobrych salonach swoje to kosztuje, w tanich nie zrobie i tak tancuje od dluzszego czasu

The best way to predict your future is to create it.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Priorytety z kobiecym treningu.

Następny temat

krew, pot, łzy - ciałko!

WHEY premium