SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

spamik

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 168214

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
Tu miał w nocy śnieg padać. Ale widzę, że nie padał.
Za to mróz był na pewno bo się poślizgnęłam na kałuży na parkingu i wyeabałam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
Ja się zastanawiam kiedy mnie gleba spotka, bo na ścieżkach rowerowych są mokre liście a hamulce to mi jakby nie działają

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
ja się codziennie gdzieś uderzam lub przewracam więc mi to już ganz egal - jeden siniec w te czy w tamte
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
No ja może nie tak codziennie ale ostatnio jak wyyebałam się rowerem na maskę samochodu odbiwszy się od balustrady nad rzeką to mi mina zrzedła trochę i obrączką dziurę w palcu małym sobie wydarłam przy okazji...

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
żebyś wiedziała ;> małżowi się ręka zablokowała przez nią bo gdzieś dłoń pod zmywarkę włożył i nie mógł wyjąć bo palec spuchł ;P

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
wyrzućcie te szatańskie narzędzia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011



i have all the time in the world
Uznam to za hasło przewodnie dnia dzisiejszego by się nie spinać jak wczoraj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 6334 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 99958
Ja nie nosze obraczki...

Gdy poprawisz fundamenty, łatwiej Ci będzie doprowadzić do porządku resztę domu...

Było minęło: http://www.sfd.pl/Dotkazoz_DT_2013_podsum.str.19_-t914686-s19.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
kolega sobie przyspawał jakimś cudem ją do palca...aż do tej pory mnie ciarki przechodza jak ten widok se przypomnę ;]

Winners train, losers complain.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Priorytety z kobiecym treningu.

Następny temat

krew, pot, łzy - ciałko!

WHEY premium