SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pierwsza kreatyna?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3667

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 232 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2220
Mam pytanie . Chodze już pół roku na siłownie, efekty są ale teraz już mi nic nie pomaga. Czy z moim doświadczeniem treningowym mógł bym zaczął brać pierwszą kreatyne. Jeśli Chodzi i diete to nie mam specjalnej ale robie tak : Jem normalnie śniadanie co jest w domu + owoc. 3 godz puzniej gainer , 2 godz puzniej obiadek ( właśnie rożne obiady mam codziennie cos innego ) 2,5 godz puzniej robie sobie makaron albo ryż (ewentualnie gainera), puzniej kolacja i na noc kostke twarogu. Jak narazie mi ta dieta pomagała bo zrobiłem ponad 6 kilo ale teraz nic nie idzie;/ Co radzicie ?? ( Do dyspozycji amm jeszcze 4 kg Gain Bolica)



aha i o co chodzi jeszcze z tym : jak szukałem kreatyn to niekture mają jabłczan kreatyny a niektóre monoydrat kreatyny itp o co w tym chodzi??

Zmieniony przez - vatan w dniu 2009-07-07 11:39:18
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 78 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 849
za dużo pisania ;)
poczytaj troche a napewno wszyyystkiego sie dowiesz
powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 168 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1227
możesz spokojnie już zacząć brać kreatyna na początek mono zwykłe wystarczy za jakiś czas stacka kup i będzie gitara ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 232 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2220
ok a więc chce kupić jakieś mono w kapsułkach powiedzmy 500 gram. i chce w DT brać 5 gram na czczo i 5g po terningu a w DNT 5 g na czczo. a Więc jesli mam 3 terningi w tygodniu to mi wychodzi 50 gram na tydzień czyli kreatyna starczy mi na 10 tygodni. Brać to cały czas czy 2 sezony sobie zrobić?? Powiedzmy 5 tyg będe brać , 5 tyg odpoczynku i potem tak znowu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 168 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1227
kreatyna po zakonczonym cyklu utrzymuje się chyba nie pamiętam około miesiąca w organizmie ;) tzn skonczyles brac a nadal ona gdzieś tam krąży :( po cyklu zrob z miesiąc ponad przerwy i mozesz znowu :) moje osobiste zdanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 168 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1227
:) nie taka :( minka xDDD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 113 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1088
mówicie że miesiąc siedzi tam gdzieś od ostatniej porcji kreatyna , eh nie wiedziałem

......................

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 232 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2220
czyli moge tak że 5 tygodni będe brać i 5 tygodni odpoczynku i potem znowu 5 tyg brac i 5 tyg odpoczynku??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 247 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7990
dieta jest najważniejsza (noo...i dobry trening oczywiście)! a sądząc po Twoim pierwszym poście z tym bardzo średnio u Ciebie (dieta) - i nawet "kostka twarogu" (chudego?) wieczorkiem nie ratuje w ogóle sytuacji poza tym, gainerem nie powinno się zastępowac pełnowartościowych posiłków (tak jak Ty to robisz) a jedynie wspomagac dietę...

to, że nie rośniesz może byc jednak problemem kiepskiej diety bądź (złych?) treningów... ale... jeśli już chcesz wyrzucic kase - kup sobie polecany tak tu "zielony" monohydrat kreatyny vitalmax 500g (lub powiedzmy olimp czy trec) - wyjdzie tanio i na pierwsze starcie nic więcej nie potrzeba... zrób cykl 6-8 tygodni (500g kreatyny to 50-cio dniowy cykl biorąc 10g dziennie)... tyle

Zmieniony przez - Stylus w dniu 2009-07-08 00:21:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 232 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2220
dzięki właśnie o takim czymś myślałem



aaa i sogi polecą;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 232 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2220
a znacie może cos w kapsułkach ??
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Olimp Gainbolic 6000 + Trec AminoMax 6800 dawkowanie

Następny temat

Pomóżcie mi spalić smalec ;)

WHEY premium