SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

muscle var ??

temat działu:

Robert Burneika - Hardcorowy Koksu

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 83317

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 215
Witam co myslicie o skladzie nowego ph od burneiki ? Mowil ze jest podobne do anavaru a konwertuje do ttenbolonu z tego co pisze na jego stroniehttp://burneikasports.com/32-muscle-var.html 

wiec mam 14 lat waga 75kg wzrost 178 biceps 32 przed treningiem 33 po cel masa

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 581 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16852
Ktoś pisał, że żeby zrobić dobry cykl, to potrzeba 3 opakowań. Długo ponoć się rozkręca.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 215
A jak to bd z odblokowaniem ? Nie moge nic za bardzo o tym. Ma ktos jakies info co kolwiek ? Wielkie dzieki.

wiec mam 14 lat waga 75kg wzrost 178 biceps 32 przed treningiem 33 po cel masa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 494
Na tej stronce http://burneikasports.com/32-muscle-var.html  masz rozpisane ile brać i masz to na 11 tygodni ( A rozkręca się około 2-3 tygodni chyba). Na radio koksu ostatnio Robert gadał o Muscle Var że nie ryje tak wnętrzności jak Muscle Test, śmiało można to brać nawet na redukcji. Z tego co wiem to chyba nie trzeba odbloku po tym ale poprawcie mnie jak się mylę. Pozdro

Zmieniony przez - Gedorr w dniu 2013-11-01 16:24:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 7497 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 122808
Odblok apteka tylko po tym. Nie żadne wynalazki z allegro. Tren bardzo mocno blokuje hpta.

Burneika pewnie i tak będzie nawijał, że jego odblok da radę. ATD tutaj nic nie pomoże, bo obydwa środki nie aromatyzują, więc nie ma potrzeby zbijania estro. W dodatku ATD nie odblokuje osi podwzgórze-jajca.

Zmieniony przez - PakerZbreslau w dniu 2013-11-01 17:33:23
1

"Ty mi tu chłopczyku nie rób reklamy, bo w marketingu nie siedzisz tak głęboko jak w mięśniach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1680
czyli nie trzeba po tym odbloku żadnego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 7497 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 122808
Przecież wszystko jest napisane post wyżej. Odblok apteczny, nie żaden burneikowy wynalazek czy cudo pct z allegro.
2

"Ty mi tu chłopczyku nie rób reklamy, bo w marketingu nie siedzisz tak głęboko jak w mięśniach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
666 D. Mirowski
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2738 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21181
jonas93
Ktoś pisał, że żeby zrobić dobry cykl, to potrzeba 3 opakowań. Długo ponoć się rozkręca.


chyba ci sie nazwy srodkow pomylily. Estra…dione 12tyg … czyste szalenstwo . SuperVar to sie zgadza ze birze sie najefektywniej 3 miesiace.
Oba produkty dzialaja zupelnie inaczej, ale maja podobna nazwe.

Burneika Sports Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 581 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16852
Ja tylko powtarzam, tutaj ktoś tak napisał: https://www.sfd.pl/Nowe_suple_od_Burneika_Sports-t921499-s39.html#post5 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
666 D. Mirowski
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2738 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21181
To jest to dla mnie chore pisanie ze estra…dione mozna brac 12tyg. Jest to czystym szalenstwem.
DO tej pory rzeczy jak X-tren czy Xmass poczatkujacy uzywali 4tyg , bardziej zaawansowani 6-8tyg i tyle w zupelnosci wystarczy zeby zrobic postepy.
Moze branie drugiego surowaca ma sie ok przez 12tyg , to tak , tylko nie w obecnosci xtrena razem nawet jak jest tego mniej mg niz bylo orginalnie 30-40mg. Dla mnie to tak jakby wbijac tren acetat przez 12tyg.
1

Burneika Sports Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2095
wiecie może czy bardzo po tym ciśnienie skacze?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Okres wykrywalności Epi i Dimetazyny

Następny temat

Zamówienie - SlingShot

WHEY premium