SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

muscle var ??

temat działu:

Robert Burneika - Hardcorowy Koksu

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 83282

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 446 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7409
kwestia diety, mt sila w ch** poszla 140 3 razy na klate wczesniej nie wiem moze raz ledwie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 396 Napisanych postów 24621 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 105095
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
W lapie mam 48 na masie. Nie wrzucilem tu tego zeby sie chwalic, nie jestem kulturysta. Chce ci tylko pokazac ze nie siedze przed kompem i marudze a w dupie bylem i nie podnosilem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 446 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7409
taaa srały muchy bedzie wiosna znasz to ? ja nie marudze jak oczerniaja mnie typy co wygladaja moznie nie tak, napisze co NIE wygladaja tak reaguje proste nikt z nas nie jest kulturysta proste
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 446 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7409
dexterpro
ciekawe ile z tej siły zostanie po cyklu

wystarczajaco
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
no to poprosimy fote z przodu badz lape pokaz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 446 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7409
pisze że nie mam zrobie wrzuce spokojnie mam stare jakies ponad rok temu to nie bd pokazywał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
Spoko. Zaczekamy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 61 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 466
omar niestety musisz pracowac nad soba, duzy jestes fakt, ale cos musisz z tym zrobic ;)
dieta kosztuje dosc znacznie, jak bedziesz jadl przewaznie to co mama poda to bedzie dramat ciagle
mysle ze 1000 zl miesiecznie trzeba liczyc, a jak sie uczysz i nie pracujesz to nie jest to do dzwigniecia, no moze masz rodzine bogata
pewnie tez przytylbym bardziej, wiem ze mistrzem nie jestem ale jak cos robie to nie lubie lipy. gotowane pozywienie bardzo podnosi indeks glikemiczny co powoduje tycie dosc znaczne w skrocie ;) zreszta znowu zbaczamy z tematu
jak zalezalo Ci tylko na kilogramach to cel wykonujesz dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 446 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7409
no czeka mnie duzo pracy ucze sie ale mieszkam sam rodzice za granica i jem wszystko nie ograniczam sie nie mam potrzeby nie tylko na kilogramach miesnie najwazniejsze ale jest jak jest to co przybyło to nie tylko tłuszcz a co ja tam bede pisac zadowolony jestem z mt i tyle jeszcze dwa tygodnie :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Okres wykrywalności Epi i Dimetazyny

Następny temat

Zamówienie - SlingShot

WHEY premium