SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

muscle var ??

temat działu:

Robert Burneika - Hardcorowy Koksu

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 83256

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 61 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 466
jestem tylko konkretny

napisalem jak jest i jak bedzie

chyba nie oczekujesz ze zdjecia bede wstawial co tydzien ;)

poki co to konkretow najwiecej jest z mojej strony

wracajac do efektow ubocznych - nie mam niewidzialej tarczy, ale starsi maja lepiej z powodu uregulowaniej gospodarki hormonalnej, bo jak wiadomo 20 latek sie jeszcez rozwija i dlatego wszelakie hormony moga siac spustoszenie

baart a co Ty chcesz wiecej wiedziec - ile razy do klopa chodze dziennie. wszystko juz napisalem

2 miesaice temu sam szukalem czegos na temat tego srodka - panuje nicosc, dlatego zaczalem sie udzielac tutaj, przynajmniej temat byl zalozony :)

oczywiscie nie musicie wierzyc, ale z burneika nie mam nic wspolnego, nie wiem jak bedzie wygladalo kolejne zdjecie, mozliwe ze sie poprawilem a moze juz stoje, nie zwiekszylem ilosci tabletek - ciagle przez caly caykl leca 2 dziennie, zmieniloby sie pewnie wiecej gdybym zajadal teraz po 3 lub 4 ;)

i fakt faktem ze na 34 strony to za duzo komkretow nie ma
dyrdymaly, moraly, pouczenia i inne banialuki


Zmieniony przez - mocarzowo w dniu 2014-01-09 16:32:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 590 Wiek 55 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 13152
A jak wyniki siłowe ,coś poszło do przodu ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
Mocarzowo wydajesz sie rozgarnietym gosciem. Lec swoje i opisisz na koniec swoje odczucia. Pomozesz innym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 61 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 466
Sila wyraznie poszla do przodu. Ale konkretnych liczb nie moge podac, bo czesto wszystko zmieniam. Jak mam wiecej sily to wykonuje wiecej ruchow az do zalamania.
Ale bez 2 zdan jest duzo lepiej. Pompa niesamowita, po treningu w szatni czasami ciezko mi koszulke sciagnac ;) nie cwicze na mase, ale ograniczylem aeroby. redukcja przed latem przyjdzie

Przykladowo bez problemu na klate biore o 5kg wiecej niz przed cyklem ale bolem prawej reki. Nawet nie chce myslec co by sie dzialo gdyby wszystko bylo ok. niestety moze nie bedziemi dane sprawdzic

dzisiaj probowalem, ale sztanga mi pod koniec treningu leciala z prawej strony, boli i nie dziala jak nalezy reka

wiem nalezy wyluzowac - zrobie to za tydzien

Postaram sie opisac jakos wszystko po cyklu. 3 tygodnie po. Czyli gdzies za miesiac sprawe zamkniemy



Zmieniony przez - mocarzowo w dniu 2014-01-10 18:29:55

Zmieniony przez - mocarzowo w dniu 2014-01-10 18:32:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 590 Wiek 55 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 13152
NO zobaczymy ile zostanie po miesiącu , ciekawe że tylko mocarzowo się udziela , nikt nie stosuje tych supli więcej .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 396 Napisanych postów 24621 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 105095
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 590 Wiek 55 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 13152
A JAKIE TO ŚRODKI LEGALNE SĄ LEPSZE
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mareckizawada
A JAKIE TO ŚRODKI LEGALNE SĄ LEPSZE

On nie napisał, że legalnych, tylko że są lepsze tego typu środki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 396 Napisanych postów 24621 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 105095
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 590 Wiek 55 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 13152
No na pewno lepsze i są pod warunkiem że kupimy co chcemy , a nie jakieś niespodzianki , wielkie mi odkrycie .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Okres wykrywalności Epi i Dimetazyny

Następny temat

Zamówienie - SlingShot

WHEY premium