SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

mleczko w proszku:D

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2227

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
słyszałem że mleko w proszku (odtłuszczone) zawiera duzo więcej białka i mniej tłuszczy niż mleko w kartonie. Najlepiej rozpuszczać ten proszek czy lepiej żreć go w formie stałej?? za odp. z góry WIELKIE DZIĘKI
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1814 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17188
Jak rozszyfrujesz te gwiazdki to bedziesz mial numer

https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=118637 <<<< kilka moich nowych fotek z siłki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 78 Napisanych postów 25514 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 110527
"słyszałem że mleko w proszku (odtłuszczone) zawiera duzo więcej białka i mniej tłuszczy"
ale pozostają jeszcze ww proste - laktoza
czyli na jedno wychodzi
jednym słowem-odposc sobie

-=[ BEZWZGLĘDNY SZATNIARZ ]=-
Jeżli ktoś robi coś inaczej niż Ty,albo nawet inaczej niż wszyscy,bo "tak mu się podoba", nie próbuj narzucać mu swojego zdania tylko dlatego że postępuje inaczej niż reszta.
Być może dzieki temu jego życie potoczy się tak a nie inaczej...i nie będzie tak banalne jak Twoje czy "większości" - >ZłTA MYŚL Quart`a<
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hmmm, ale nie opłaca sie zakupić takiego mleczka?? u mnie w sklepie kosztuje koło 3zł, a zawiera znacznie więcej białka, nie jest lepsze niż zwykłe mleko??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 78 Napisanych postów 25514 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 110527
jezli zależy Ci na masie TŁUSZCZOWEJ to kupuj

-=[ BEZWZGLĘDNY SZATNIARZ ]=-
Jeżli ktoś robi coś inaczej niż Ty,albo nawet inaczej niż wszyscy,bo "tak mu się podoba", nie próbuj narzucać mu swojego zdania tylko dlatego że postępuje inaczej niż reszta.
Być może dzieki temu jego życie potoczy się tak a nie inaczej...i nie będzie tak banalne jak Twoje czy "większości" - >ZłTA MYŚL Quart`a<
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 3230 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 53403
NIepolecam mleka w proszku z wlasnego doswiadczenia :) Tyje sie tak jak mowil Quart a i problemy z zoladkiem po nim mialem. Ostatnecznie sie do niego zrazilem po mieszance Mleko w proszku + pizza. Polaczenie to zaowocowalo godzinnym zyganiem :) A pozatym to mleko jest ohydne. Kup jakies zwykle bialeczko.

Bóg, Honor, SFD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hehe, pewnie macie racje, ale wiele osób odradza w tym wieku (15 lat) białeczko i inne suple, a jak bym nawet i se je zakupił to by zaraz pieprzyli że O TEN TO PRZYBITY, ALE CO TAM, NA BIAŁKU JECHAŁ... i chyba jeszcze sie z tym wstrzymam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 3230 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 53403
Bialeczko niepowinno ci zaszkodzis nawet mimo to ze masz 15 lat :)hehe
A co do tego co mowia to jak ktos widzi kreatyn i gainera stojacego na mojej polce , to mnie posadza o koxy. Co bys niejadl to ludzie co nieorientuja sie w temacie zawsze beda mowic ze jesz "bog wie co" i bierzesz sterydy (przyklad - moja matka ... nieda sobie nic wytlumaczyc) . A wracajac do tego mleka w proszku mozesz go uzwyac ale z glowa.

Bóg, Honor, SFD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 78 Napisanych postów 25514 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 110527
Przeciez białko masz w 'normalnym' jedzeniu - kurczak,jajka,mleko,ryby,soja
po co kombinowac!

a moze tylko dlatego ze jest to w proszku (tak jak odrzywka) i jakos lepiej "wpływa" na psychike? hehe pewnie tak bo innego powodu nie widze!

-=[ BEZWZGLĘDNY SZATNIARZ ]=-
Jeżli ktoś robi coś inaczej niż Ty,albo nawet inaczej niż wszyscy,bo "tak mu się podoba", nie próbuj narzucać mu swojego zdania tylko dlatego że postępuje inaczej niż reszta.
Być może dzieki temu jego życie potoczy się tak a nie inaczej...i nie będzie tak banalne jak Twoje czy "większości" - >ZłTA MYŚL Quart`a<
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no dokładnie ta QUART hehe, jak jusz sie dowiedzą że brałeś czyste BIAŁKO (odżywke) to jusz TYLKO dzięki temu masz takie efekty, ale ja im jeszcze pokaże, do wakacji bede trenował na sucho a potem zapodam sobie może jakieś białeczko (czas pokaże) POZRDO 4 ALL
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 71 Napisanych postów 10883 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 44966
Loopy, wypelnij profil.
Diete jakas masz?

______
Kawosz
____________________________
Kucharek w Jadlodalni

"Drzewa umieraja stojac, siadaj mamo!"

pierwsza by zobaczyc twoje oczy...
druga, druga... by zobaczyc twoje usta...
trzecia po to by zobaczyc cala twoja twarz...

A.W.O.L.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1814 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17188
Ja jestem zwolennikiem mleka w proszku Jesli chodzi o ekonomiczny aspekt to jest najlepsze rozwiązanie(Ovopol moze przoduje?!). Jesli jestes szczuplą osobą to polecam :)

https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=118637 <<<< kilka moich nowych fotek z siłki
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

POMOCY!!!Potrzebne 5 kilo w miesiac!!

Następny temat

Częste Posiłki

WHEY premium