SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

którą książka lepsza?

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 760

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 83
Spalaj tłuszcz, buduj mięsnie- Tom Venuto czy Perfect Body Andrzejewskiego, która książka będzie lepszym wyborem dla początkującej kobiety która chce dowiedzieć się jak najwięcej?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 675 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12186
Najlepszym wyborem bedzie zapisanie sie na silownie, ,,przyjrzenie sie,, swojej misce, wyczyszczenie jej na podsatwie artykulu co jedza ladies i wtrwalosc w treningu. Ksiazka cie nie odchudzi, tu nie chodzi o teorie tylko zajecia praktyczne. Odpowiedz na wiekszosc pytan znajdziesz w artykulach potreningu.pl a jak masz sporo watpliwosci to zaloz tutaj dziennik, wiele osob z pewnoscia bedzie Cie wspierac

Nie bedziesz szczesliwy z bycia najlepszym, ale bedziesz najlepszy z bycia szczesliwym.
@pozytywnezycie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 538 Napisanych postów 2432 Wiek 49 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 151648
na potreningu.pl masz tyle artykulow, takie kompendium wiedzy, ze wystarcza z nawiazka :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 83
na siłownię chodzę, książkę chcę przeczytać w celu pogłębienia wiedzy, myślę że zawsze warto jakieś nowe informacje wnieść do swojego życia, dlatego moje pytanie brzmi którą przekaże mi ich więcej, jeśli jest tu ktoś kto czytał obie :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 22611 Napisanych postów 11146 Wiek 47 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 356272
Perfect body nie znam, ale Venuto czytałam i moim zdaniem jest to pozycja bardzo przeciętna. 1/3 książki to motywacyjne duperele, a z pozostałej części 90% jest o diecie, a 10% o treningu. Przy czym do części o diecie ja bym miała zastrzeżenia, jeżeli chodzi o jej dostosowanie dla kobiet.

Jak chcesz się czegoś dowiedzieć o podstawach żywienia i układania diety, to warto pomyśleć o "Żywieniu w sporcie" Anity Bean, a teorię dotyczącą treningu można wyciągnąć z takich książek jak "Kulturystyka. Kształtowanie sylwetki" Michalskiego albo "Metody treningowe. Kulturystyka" tego samego autora. Obie kosztują niewiele i są do kupienia w wersji elektronicznej.


Mamy tu taki temat o książkach: https://www.sfd.pl/co_czytają_Ladies-t1110594.html - może coś Cię zainteresuje.


Zmieniony przez - Ghorta w dniu 2016-06-25 19:18:19
4

Κατά τον δαίμονα εαυτού.
------
Mój dziennik: http://www.sfd.pl/DT__Ghorta_ghrrromi_fat-t1096396.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc w ustaleniu zapotrzebowania kcal, makro oraz kilka pytań dot. treningów

Następny temat

BAD ASS SQUAD <Łódź >Paulina

WHEY premium