SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

duzy dylemat :(

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2991

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 376 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2566
Witam mam dylemat chodzilem prawie 3 lata na koszykowke , teraz jakos znudzilo mi sie to, bo zapisalem sie tam zeby schudnac, teraz chcialem zrobic sobie silke w piwnicy laweczka juz jest gotowa prawie tylko wyspawac, i niewiem co mam zrobic schudlem juz bardzo duzo :) juz jestem chudy i teraz nie chce mi sie chodzic. Starzy mowia ze jak nie bede chodzil na Herkulesa(do klubu) to DO NAUKI :P mowia ze wola zebym tam chodzil niz masz stac z qmplami na klatce jak lump;p ja caly czas smieje sie z tego ale jednak niewiem co wybrac :( czy koszykowke czy silownie

Zmieniony przez - Gucio555 w dniu 2006-09-24 09:10:57
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Początkujący
odpowie ktos?
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 228 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 14004
to i to
napisał(a)
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 13181 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 86307
jw

w czym kłopot?

trening -> ból -> rozwój

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 12251 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 173963
i jedno i drugie a jeśli masz wybrać jedno to oczywiście siłownie

Pzdr/

" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

napisał(a)
Początkujący
podkreslam ze mam 14 lat :) zapisalem sie tam prawie 3 lata temu zeby schudnac bo bylem bardzo gruby:) ale teraz schudlem 175 cm i 62 kg moja aktualna waga i wzrost;d i niewiem bo jak bede wracal z koszykowki to mi nogi odpadaja :( i niewiem czy dam rade wieczorem pakowac:P a starzy mowia ze mi ta silownia do glowy strzelila ;p i mam dylemat dalej:(
a jak nie bede chodzic na kosza to mi zabiora klucz od piwnicy i dupa z silownia:( a bardzo chce na silke lazic :( co byscie poradzili?
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 724 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8439
Ja chodze na siłke 3 razy w tygodniu , mam treningi piłki nożnej 3 razy w tygodniu , znajduje jeszzce zcas na nauke , gre na kompie i na sk'esy szkolne więc da sie wyrobić :p a mam tyle lat co ty :]

Dajcie coś wygrać

napisał(a)
Początkujący
ja mam treningi 4 razy w tyg :(
napisał(a)
Początkujący
To co mam zrobic w takiej sytuacji?? bo juz zgupialem:(
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 447 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6894
zrób coś słyszysz zacznij żyć własnym życiem:/

"Każdy wie do czego dąży,chyba że jedzie z koksem"

http://www.sfd.pl/temat255560/ -jak zrobić ołowiane odwazniki

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1288 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13269
Ja bym zrobił tak:
Jeszcze rok pochodził na kosza (bo na powazne cwiczenie na silce za mlody jestes) a teraz tak lajtowo 2 razy w tygodniu jakas ogulnorozwojówke i porzadnie jesc, moze jakas dieta. A za rok, jazda na powaznie.

"Myśl o Narodzie i bądź sobą! Nacjonalizm naszą drogą jest!"

Komora '91

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Siema. Cykl na animalach??

Następny temat

Za duza srednica ciezarkow

Mozzarella - dlaczego warto jeść ten ser? Mozzarella - dlaczego warto jeść ten ser? Sześciopak? Zapomnij... Ten gość ma 10-pak! Sześciopak? Zapomnij... Ten gość ma 10-pak! Flora bakteryjna jelit a nadwaga i otyłość Flora bakteryjna jelit a nadwaga i otyłość 9 najczęstszych przyczyn urazów na siłowni 9 najczęstszych przyczyn urazów na siłowni Justyna Wolny - ocena sylwetki Justyna Wolny - ocena sylwetki Dlaczego nie musisz polegać na cardio w czasie redukcji? Dlaczego nie musisz polegać na cardio w czasie redukcji? Dlaczego trening nie przynosi efektów? Dlaczego trening nie przynosi efektów? Trener personalny  Drew Manning  i jego 30kg nadwagi Trener personalny Drew Manning i jego 30kg nadwagi