SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

duzy dylemat :(

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4195

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 441 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8121
siłownia

III---III III---III III---III III---III

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no i co bedzie mial z tej silowni? Jeżeli zaczął grać w tak młodym wieku w ksoza to niech to ciągnie, może się dobrze wyszkoli i spróbuje sil w zawodowej lidze. Na siłke pochodzi 2-3 lata, zlapaie sie pewnie zaraz supli albo co gorsza koksów i dupa zbita.

Wybierz kosza, dużo lepsze rozwiązanie a na silke i tak jestes za młody.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 4191 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 102834
a na kosza za niski
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2125 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6171
Ja bym też wybrał kosza
11 lat to za mało na pakowanie... ja jakbym miał gdzie ćwiczyć to bym grał w kosza, ale niestety
Graj w kosza

Jeśli opuszczasz trening, to ktoś inny kto pragnie zwycięstwa bardziej ma wtedy trening życia i
już nigdy go nie dogonisz...

Animal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 510 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28010
nie rezygnuj z niczego. postaraj sie pogodzić jedno i drugie.
jest wiele osób które sie ucza,pracuja,chodza na silke, widuja sie ze znajomymy itd itp skoro ktos to pogodził to Ty tez dasz rade!!

Upadłem! Nikt nie poda ręki?!! Nie szkodzi! SAM WSTANE! ... SILNIEJSZY!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 376 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2566
ale ja mam 14 lat a nie 11 :P lol a na kosza juz nie chodze bo jestem za niskie :( wszyscy ode mnie to kolasy i nie tylko dlatego ze jestem za niski :( w kwietniu zlamalem sobie noge i nie chodzilem na kosza praktycznie 4 miesiace:( wkoncu byl oboz sportowy o koszykowce :D ale i tak dalej widzialem ze innym nie dorownuje :( jestem daleko w tyle wiec niewiem czy bysie nie oplacalo :( juz sie z tym pogodzilem i nie chodze na treningi :) ale za to dzien w dzien pilka nozna i kosz i cos innego np siatkowka :) na w-f biegam i gram na najwyzszym poziomie :D moj rekord na tysiaca 3.90 :D szpan najlepiej w klasie a 2 lata temu mialem nadwage :P teraz duzo chudszy i szczuply :D 2 lata temu mialbym z 8 na tys oczywiscie minut ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1941 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8538
SIłownia- jak nie chcesz chodzić na kosza a chcesz ćwiczyć na siłce to chyba jasne co masz wybrać!!! a ze starymi przeprowadź rozmowe..a jak nie poskutkuje to zrób im posiadówke na SFD i sie ich przekona

Tant que luttes, tu es vainqueur!!! Dopóki walczysz, jesteś zwyciezcą!!!!!!!!!!!

www.pajacyk.pl
www.polskieserce.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 376 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2566
nie rodzice juz sie przekonali juz jest ok :D tylko niewiem czy jak bede starszy czy mam brac odzywki bo tata mowi ze zrobie z siebie wielka swinie od kreatyny:P czesciowo ma racje :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 560 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7720
hormon wzrostu i kosz

alter ego...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 204 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11018
juz tam po krecie cie tak nie rozpierdzieli..
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Siema. Cykl na animalach??

Następny temat

Za duza srednica ciezarkow

WHEY premium