SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

duzy brzuch bez fatu

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 642

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 410 Wiek 23 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 14268
Witam . Otóż mój problem polega na tym że zwiększyłem liczbę posiłków i ich wielkości a powstał mi duży brzuch zaznacze że brzucha nie ćwiczyłem bo nie miałem takiej potrzeby a teraz jest taki duży ale nie mam na nim dużo tłuszczu ogólnie teraz masa . I pije dużo wody 3 litry + - dodatkowo do litra jakiegoś soku czy czegoś podobnego . Byłem zawsze spokojny z tym bo wszystko rano wracało do normy i był plaski a pod wieczór się zbierało a jest co raz większy rano . Pomożecie ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 537 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 7435
To raczej normalne że na masie żołądek jest rozepchany a obwód brzucha większych, od siebie mogę Ci polecić takie ćwiczenie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 135 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 10117
daj foto. Jaki obwód w pasie? Mogą być to gazy i nagromadzone jedzenie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 410 Wiek 23 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 14268
W pasie teraz 82 waga 76 . Siostra mówi ze to będzie tak bo po jedzeniu ale ja nie chce żeby rósł . Wszystko by było okey gdyby nie ten brzuch czy jak zacznę go trenować to pomoże ? Może ograniczyć wodę może za dużo ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 2406 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 80947
Zwieksz ilosc posilkow a zmniejsz porcje jedzone na raz masz wypchane jelita i zoladek zarciem a brzuch rosnie bo ciagle zwiekszasz ilosc spozywanego jedzenia i go rozpychasz, na redu powinno wrocic do normy.

Zmieniony przez - Cien w dniu 2014-02-06 01:27:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 135 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 10117
ćwiczenia nie zmniejsza Ci obwodu. Masuj nie patrz na to 82 centy to mało xd
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KREATYNA,CHOROBA,STUDNIÓWKA

Następny temat

Konsultacje :D