SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

coś naprawde konkretnego na siłę ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2269

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 113 Wiek 43 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4889
przekopałem przed chwilą całe allegro, cena nie grała roli i nic nie znalazłem, było kilka ciekawszych produktów ale zawsze gdy sprawdziłem opinie na forum były jakies ale, żeby nie było tu na forum tez sporo przekopałem i co i nic, czy ktoś może polecić środek który podziała w 100%, wiadome że każda kreatyn jakoś tam zadziała ale chodzi mi o coś mocniejszego, może ktoś miał stycznośc z czymś takim ?.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1676 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 25938
e-bol, 6oxo, n-gorge, Green MAGnitude.. sporo tego.. poczytaj o w/w
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1473 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21949
Cos konkretnego na sile > dobry trening ( pamietaj suple to tylko dodatek )
pozdro

Zmieniony przez - Yakumo w dniu 2008-09-20 09:04:06

Po kontuzji, wracam małymi kroczkami do formy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
trening

orotan kreatyny.


zdr

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 113 Wiek 43 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4889
thx, powiedzmy że spodobały mi się 6oxo i E bol, 6oxo, gdyby wybierać tylko między tymi 2 są porównywalne ? , 6oxo jest 100zł droższy ale cena nie taka istotna, i ważne pytanie czy to jest 100% bezpieczne jeżeli chodzi o wątrobę itd, czy jednak lepiej brac takie środki z osłonką dla bezpieczeństwa ?.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 343 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6888
Nie, nie muszisz brac osłonek :)

Tylko pamiętaj, że odżywki działają różnie na ludzi... Jednemu da w hooy sily, a innemu nic...

Wybieraj wielkie rzeczy, przebierając w rzeczach małych...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 113 Wiek 43 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4889
wiem właśnie jestem z tych na których nie działa na razie nic, brałem swego czasu jakies tam kreatyny nic, ostatni cykl storm+shock być może jakis mini efekt ale chyba nawet bardziej psychologiczny, dlatego szukam jakichś innych środków.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 343 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6888
Hmm... Przedstaw swój plan treningowy :)

Zmieniony przez - Crespinho w dniu 2008-09-20 10:35:12

Wybieraj wielkie rzeczy, przebierając w rzeczach małych...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 256 Napisanych postów 1820 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25900
i DIETE..

Forever Young

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
_Knife_ Moderator
Ekspert
Szacuny 204 Napisanych postów 11365 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 86829
"Wycisk leżąc: 100, przysiad 100 i na barki 65" - chłopie... Trening i dieta, nie żadne tam suple, PH czy co innego.

Ewentualnie starczy ... zwykły monohydrat.

A za brak siły wiń ch**** trening.


Zmieniony przez - _Knife_ w dniu 2008-09-20 12:43:54

Największe mity i kłamstwa dotyczące dopingu: https://***********/d0ping
Największe mity medyczne: https://***********/mitologia1 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 155 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 883
nie ma suplementu na siłe... jeszcze czegoś takiego nie wymyślili liczy się dieta, trening a potem dodatki
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kreatyna a choroby -ankieta

Następny temat

Kreatyna mono trec

WHEY premium