SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Coś na siłe...

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1504

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 170 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3289
Szukam jakiegoś cyklu na siłe. Nigdy nie miałem kontaktu z żadnymi suplami - to mój pierwszy raz. Chodzi mi głównie o siłę. Co kupić ? Kumple polecają kreatyne ale to wydatek coś koło 30zł a na cykl mogę wydać jakiś 100zł. Dokupić coś do tej kreatyny czy zainwestować w jakiś inny środek ? Co polecacie za 100zł żeby jak najbardziej poszła siła ?

(L)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
dobra dieta i trening ukierunkowany na ten cel
z supli kreatyna - nic lepszego nie wymyślisz
biorąc też pod uwagę Twoje fundusze
dokup carbo, filomag b6 i zincas forte
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
ew bialko - czyli odzywke wysokobialkowa
ew kalorie - czyli gainer/bulk
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 957 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26506
hmm moze tu zapytam - wielu pisze ze trening na mase to ten gdzie robimy 12-8 powtorzen , a na sile 8 -1 , czy chodzi tu o to ze miesnie nie beda rosnac a jedynie sie wzmacniac ? analogicznie do treningu masowego to obwody beda rosnac ale sila nie az tak ? ja nie czaje , pewnie zle cos zrozumialem ; p ?

Jeszcze będzie czas - by odpoczywać ... YESSSS

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
a ja nie rozumiem pytania :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 6988 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52689
a ja rozumiem pytanie i odpowiem - mniej wiecej dobrze rozumujesz - zakres powtorzen jest nastawiony na dana ceche (masa, sila) - jesli procz masy na zakresie 8-12 bedzie rosla sila to bedzie to efekt "uboczny"

-World belongs to strong and brutal-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 957 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26506
hmm FU dzieki , to najpierw robic trening masowy a potem na ta mase robic sile ? ale spadnie masa ... nie czaje : ) ale co tam narazie mam trening silowy : )

Jeszcze będzie czas - by odpoczywać ... YESSSS

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 6988 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52689
nie, zmiana treningu z silowego na masowy i odwrotnie nie zaprzepaszcza poprzednio uzyskanych efektow

-World belongs to strong and brutal-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1907 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 35840
zakresu powtorzeń nie nalezy rozumieć doslownie
bo kluczem w tym przypadku jest ciezar (który wymusza na nas regresję powtórzeń)

przykladowo: jestes w stanie zrobic 12 powt. ciezarem 50kg
jesli po prostu obetniesz ilosc powtorzen to lipa z tego wyjdzie, musisz zwiekszyć ciezar bo wlasnie progresja ciezaru ma najwieksze znaczenie

niby to oczywiste ale wolalem napisać
pozdr.

http://www.sfd.pl/-t301411.html
http://www.sfd.pl/search.asp <--odpowiedź na wszystkie Twoje pytania
http://www.sfd.pl/temat195089/  <--najlepszy program antyspamowy
<<< AKCJA "STOP SPAMOWI NA SFD.PL" - PRZYŁĄCZ SIĘ!!! >>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 452 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3888
A ja kupiłem sobie miesiąc temu Reactora Pro 3 z Treca 79zł za 300 kapsli i musze powiedzieć, że na siłe rewelacja, wyniki z przed cyklu wyciskanie 95kg, martwy 140kg, przysiad 147,5kg, ) po cyklu wyciskanie 115kg, martwy 170kg, przysiad 170kg, rewelacja można dorzucić do tego jakis suplement na stawy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 4217 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 43747
Kleju: No to wyniki za***iscie ci skoczyły...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gdzie kupić Ester kreatynowy?

Następny temat

pytanie o thermal pro

WHEY premium