SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

biceps - modlitewnik czy sztanga stojąc

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11983

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 291 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5363
pytanie jak w temacie co lepiej robic? biceps na modlitewniku sztangą łamaną 12-10-8-8 czy moze łamaną stojąc tez 12-10-8-8, dodatkowe cwiczenia jakie mam na biceps to uginanie ramion ze sztangielkami stojąc podchwytem (z supinacją) 3x12 i mlotki 2x10 i 1x12 na dobite mniejszym ciezarem
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1339
bp_dza możesz napisać jakie efekty były po modlitweniku a jakie stojąc ?? ja obecnie robie dwa, pierwsz stojąc a pózniej modlitewnik do tego jeszcze młotkowe dokładam i mam dośc po takim treningu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1322 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15215
zależy co chcesz osiagnać...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 374 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10833
Mogłbys cos wiecej napisac o sobie. A jaki trening na biceps wcześniej miałes?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
sztanga stojac bardziej na mase, modlitewnik na definicje. Sztanga mozesz obciazyc tak samo dwie glowy bicepsa, modlitewnikiem zewnetrzna mocniej po dupie dostaje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 588
Mi pasuje bardziej modlitewnik znacznie lepiej czuje ze miesien pracuje, a pozatym strasznie bola mnie nadgarstki gdy cwicze na stojaca sztanga i kosci przedramienia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 233 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4629
Ja polecam uginanie stoja a najlepiej jak sie stanie przy scianie zeby nie bylo narzucania i bojania wtedy wchodzi niesamowicie:D Pozdrawiam:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 291 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5363
modlitewnik robie 2 miesiace i jakos łapa stoji w miejscu a jak robilem stojąc to lapa rosła :) i dlatego to pytanie technike na modlitewniku wydaje mi sie ze mam dobrą, prostuje do konca ręce, ruchy dosyc szybkie i przytrzumuje w chwili napiecia 1-2 sekund
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 425 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5460
więc rób na stojąco... "prostuje do konca ręce"- i błąd, nie prostuje sie do końca
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 291 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5363
czemu sie nie prostuje? to do ktorego momentu mniej wiecej ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 978 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15649
Nie prostuje sie do konca zeby nie tracic napiecia w bicepsie i dlatego ze jest to szkodliwe dla stawow lokciowych.

Gdy przychodzi pacjent z dusznosciami i kaszlem widze limfangioleiomiomatoze, a nie zapalenie płuc...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 51 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3682
Ja tam zawsze największą pompe czułem po modlitewniku.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

moj plan trenigowy ocencie i podpowiedzcie cos

Następny temat

Plan- drobna korygacja

WHEY premium