SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

a6w problem

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2019

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 677 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 17288
podczasz świczeń a6w pakuje sie u mnie tylko górna część brzucha w czym jest błąd
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 188 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4723
Trening a6w jest na rzezbe brzucha, donla czesc brzucha nie jest tak bardzo zaangazowana jak górna. Odpowiadajac na twoje pytanie sprobuj przsunac nogi troche do przodu ale tak zeby nie odrywac plecow, ktore caly czas powinny byc sztywne. Musisz wyczuc moment w ktorym dolna czesc sie wlacza w cwiczenie. Mi lekkie przesuniecie nog do przodu pomogo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 916 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7266
Co ty Mati za glupoty opowiadasz??

Do autora: w cwiczeniu a6w zaangazowane sa tylko gorne miesnie brzucha. Boczne i dolne nie biora udzialu w cwiczeniach dlatego polecam ABS2-tu pracuja wszystkie partie miesnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 378 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3571
Po skonczonym A6W zacznij robic ABS II. Ten program sluzy do rozbudowy dolnych partii brzucha

Let the party started!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 916 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7266
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 378 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3571
Co ty Sap3r mowisz :D? Dolne i skosne nie sa zaangazowane ? Skosne jak najbardziej a dolne w ostatnim cwiczeniu Pomysl 2 razy zanim cos powiesz

Let the party started!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 916 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7266
Umiesz czytac? Czy ja powiedzialem, ze skosne nie biora udzialu? Najpierw czytaj potem mow. Co do dolnych dla mnie nie sa zaangazowane.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 378 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3571
"Do autora: w cwiczeniu a6w zaangazowane sa tylko gorne miesnie brzucha. Boczne i dolne nie biora udzialu w cwiczeniach" No i gdzie tu nie jest napisane tak jak powiedzialem :D?

Let the party started!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 916 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7266
Ostatni raz powiem bo nie chce mi sie z toba gadac: NIGDZIE NIE NAPISALEM NIC O MIESNIACH SKOSNYCH ROZUMISZ, ONE TEZ PRACUJA W A6W. NIC NIE NAPISALEM ZE ONE NIE SA UZYWANE, CZY TERAZ ROZUMISZ CZY PO RUSKU MAM NAPISAC? bosh co za ludzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1315 Wiek 2 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 14830
a ostatnie ćwiczenie to ****a angażuje czworoboczny a nie dolne ....... :o przestańcie już śmucić ...

wuder

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 188 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4723
Ja przsunalem nogi troche do przodu i czulem dolne partie, a przy ostnim cwieczniu robilem leki ruch nogami co takze czulem na dolnych czesciach.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ASYMMETRIA BICEPSA

Następny temat

Szybkość ćwiczenia

WHEY premium