SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zrzucenie oponki i rzeźba przed 40 :)

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 44678

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12150 Napisanych postów 30567 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131209
Flachus - przeczytaj dziennik fanslaska to się przekonasz co można zrobić równocześnie.
jsdolan5 dobrze pisze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
ta jasne, spali tłuszcz, zbuduje mięśnie i zrobi siędzik a to wszystko pompkami i sztangielkami 4kg, zejdźcie na ziemię
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12150 Napisanych postów 30567 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131209
kabo9
ta jasne, spali tłuszcz, zbuduje mięśnie i zrobi siędzik a to wszystko pompkami i sztangielkami 4kg, zejdźcie na ziemię

Jesteś człowiekiem małej wiary!
No, może nie będzie to taki dzik jak Ty!
(Ty masz wasona , który Cię motywuje.)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2142 Napisanych postów 4614 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530529
kabo9
ta jasne, spali tłuszcz, zbuduje mięśnie i zrobi siędzik a to wszystko pompkami i sztangielkami 4kg, zejdźcie na ziemię


Oj ta, oj tam " dla chcącego nic trudnego"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
nie jestem człowiek małej wiary ale realistą, kolega im wcześniej zrozumie, że na sylwetkę trzeba zap*****lać tym lepiej dla niego, a póki co to jest taka rozgrzewka
oczywiście może wejść do dziennika fanslaska tylko na jego miejscu bym się zbytnio nie łudził bo jedyna część wspólna jaką teraz zauważam to nielubienie biegania

żeby jednocześnie budować, spalać i wykorzystać moment że najlepiej jest to zrobić na starcie wykorzystując handicap świeżaka potrzebny jest klamot a nie fitness aerobik

ja na swoją sylwetkę pracuję 3,5 roku, trzymając się cały czas ściśle wytycznych jakie sobie wyznaczyłem i mimo ze wason na pewno pomaga to michy za mnie nie trzyma i na treningi za mnie nie chodzi


Zmieniony przez - kabo9 w dniu 2016-03-09 22:40:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2142 Napisanych postów 4614 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530529
kabo9
nie jestem człowiek małej wiary ale realistą, kolega im wcześniej zrozumie, że na sylwetkę trzeba zap*****lać tym lepiej dla niego, a póki co to jest taka rozgrzewka
oczywiście może wejść do dziennika fanslaska tylko na jego miejscu bym się zbytnio nie łudził bo jedyna część wspólna jaką teraz zauważam to nielubienie biegania

żeby jednocześnie budować, spalać i wykorzystać moment że najlepiej jest to zrobić na starcie wykorzystując handicap świeżaka potrzebny jest klamot a nie fitness aerobik

ja na swoją sylwetkę pracuję 3,5 roku, trzymając się cały czas ściśle wytycznych jakie sobie wyznaczyłem i mimo ze wason na pewno pomaga to michy za mnie nie trzyma i na treningi za mnie nie chodzi



Zmieniony przez - kabo9 w dniu 2016-03-09 22:40:56


W zupełności się z Tobą zgadzam ze na sylwetkę trzeba zap*****lać nigdzie nie napisaliśmy ze nie trzeba i własnie dobrze żeby zajrzał do dziennika fanslaska bo trzeba czerpać z dobrych wzorców . Wydaje mi się ze ja napisałem dokładnie to co Ty tylko bardziej delikatnie . Podobne ćwiczenia jak tu teraz wykonuje Flachus ja robie w dni nietreningowe, ale myślę że to jest taki rozruch przed prawdziwym treningiem . Każdy musi znależć swoją drogę do kształtowania sylwetki
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dziękuję za miłą, ale przesadzoną reklamę moich poczynań. 30kg udało się wyciąć, ale tak wycharatać fat do zera jak zrobił to np Kabo czy inni to mi się nie udało (jeszcze ). Więc reasumując, polecam siedzieć we wszystkich dziennikach i wyciągać co najlepsze dla siebie, ale PO TRENINGU nie zamiast
Ps. A o własnych możliwościach i słabościach bardzo w punkt napisał u siebie Xzaar(jakbyś chciał przeczytać, to się pospiesz bo tam milion treningów dziennie więc za chwilę się nie dogrzebiesz )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
jsdolan - piszemy pewnie trochę o tym samym, natomiast z dziennikiem fana chodziło mi o Twoją i ojana śmiałą tezę, że można budować mięso i wycinać tłuszcz jednocześnie i dodatkowo opinię ojana, że tam on to zobaczy.
Z tym się nie zgadzam, wason, xzaar, kuba czy teraz fans mieli kupę mięcha tylko zaświnioną. Oni tego nie zbudowali podczas wycinki tylko odkryli spod tłuszczowej pierzynki. U kolegi z całym szacunkiem, ale miecha nie ma więc jak już zrealizuje swój cel to będzie po prostu chudszy niż teraz i nie będzie miał oponki. Obwody pospadają i chude już teraz ręce i nogi bedą jeszcze chudsze.

a teraz pozwólmy koledze działać i udowodnić jak bardzo się mylę .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12150 Napisanych postów 30567 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131209
kabo - tu coś w tym temacie z kif.pl:
5. Nie ma zwiększania masy na deficycie kalorycznym.

To zagadnienie, które wywołuje wiele kontrowersji. Podczas ostatnich Warsztatów KiF Norbert Tymczak (kulturysta i trener) wspominał w swoim wykładzie o budowaniu CZYSTEJ masy mięśniowej na deficycie kalorycznym. Jest to możliwe, jednak nie tak spektakularne jak w przypadku nadwyżki kalorii. Przy tej metodzie jesteśmy w stanie budować 1/2 kg czystej masy mięśniowej w przeciągu długiego czasu.

To jednak jakościowo lepsza struktura mięśniowa niż 7/9 kg masy na nadwyżce kalorycznej, któą następnie musimy ponownie „zbijać”. Wszystko opiera się na tym, co, jak i kiedy jemy oraz jak trenujemy.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 379 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5638
Dzień 14 - 09.03.2016

Dzisiaj było :

pompki x 20 ,
unoszenie ramion bokiem ze sztangielkami 4kg x 15,
przysiady ze sztangielkami 4 kg x 20,
uginanie ramion - młotki x 20,
łydki na jednej nodze x 15

Wszystko 3 razy obwodowo

Wiem że trening nie jest ciężki ale mimo wszystko pocę się przy nim . Plan jest taki żeby wrócić jednak na siłownię bo w domu jak widać nie mam warunków ani sprzętu do cięższego treningu i zbudowania masy mięśniowej po zrzuceniu oponki.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

masa miesniowa

Następny temat

odblok

WHEY premium