SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zrzucenie oponki i rzeźba przed 40 :)

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 44479

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 379 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5638
ojan dzięki, w takim razie będzie maszyna. ajazy z tym opuszczaniem też może spróbuję. A najlepiej jak bym znalazł miejsce w domu na powieszenie drążka :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
drążek możesz powiesić na suficie, ścianie, albo założyć rozporowy w futrynie
u mnie tylko ten ostatni przeszedł pozytywną akceptację osobistego dekoratora wnętrz
niestety ma on niewątpliwą wadę jaką jest wąskość podciągania, ale na początek wystarczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 379 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5638
kabo9
drążek możesz powiesić na suficie, ścianie, albo założyć rozporowy w futrynie
u mnie tylko ten ostatni przeszedł pozytywną akceptację osobistego dekoratora wnętrz
niestety ma on niewątpliwą wadę jaką jest wąskość podciągania, ale na początek wystarczy


Gdzie powiesić można to wiem tylko miejsca mi brakuje .. W dużym pokoju czy kuchni nie pierdyknę sobie na środku..w sypialni za mało miejsca , u córki tez nie bardzo.. Chyba tylko w przedpokoju by się zmieścił.. Rozporowy chyba odpada bo mam drewniane futryny i boję się że nie wytrzymają mojego ciężara :).

A polecacie jakieś konkretne drążki sufitowe jak już bym miał kupować.?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12104 Napisanych postów 30526 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130862
Sufitowy bałbym się montować.
Kup sobie naścienny np. z Marbo i daj w przedpokoju.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 379 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5638
ojan
Sufitowy bałbym się montować.
Kup sobie naścienny np. z Marbo i daj w przedpokoju.



A czemu bałby się Pan sufitowy montować ? Ściennego w przedpokoju nie powieszę bo nie mam gdzie. Zabudowane ściany szafami, drzwi itp..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
zależy jaka ściana, bo jak działowa w miarę nowym bloku to sufitowy raczej bezpieczniejszy
ja mam takie ścianki działowe, że obawiałem się telewizora powiesić, ale ostatecznie na 6 czy 8 śrub wisi już ze 2 lata i nie spadł

do sufitu spokojnie można powiesić moim zdaniem, jedyny problem jaki miałem z sufitem kiedyś to przewiercenie się tak jak chciałem, bo na druty trafiałem


Zmieniony przez - kabo9 w dniu 2016-08-09 11:21:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 379 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5638
Mieszkam w wielkiej płycie z lat 80-tych. Ścianę jak bym wybierał to tylko nośną.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Malo widac na tych filmach, sposob kabosa moze okazac sie pomocny do dobrego filmu. Z tego co widac, sztange masz wysoko a pochylasz sie jakbys mial nisko co skutkuje przenisieniem srodka ciezkosci i pewnie ci piety odrywa. Mam tez wrazenie jakbys wogole bal sie otworzyc biodra (film z tylu) wiec powrot w gore robi sie z kolan a to jest niebezpieczne dla nich.. Praktykowac dalej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 379 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5638
Może dzisiaj uda się nagrać lepszy film. Zobaczymy jak pójdzie trening bo odcinek lędźwiowy boli mnie coś mocniej ostatnio..praca przed monitorem niestety dobrze na plecki nie robi.. Pięty faktycznie czasami mi odrywa, ale to może być to co ktoś tu już pisał że za szybko schodzę w dół. A o co chodzi z tymi biodrami?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie bardzo czaje co ma predkosc cwiczenia do odrywania piet. Otwarcie bioder to ze sie tak wyraze PODSTAWA. Nie da rady uruchomic tylnego lancucha przy ich zamknieciu. MaGor to pewnie lepiej wytlumaczy bo pisarz ze mnie marny. w moim wypadku najlepiej na wyobrazniej zadzialalo wkrecanie stop w podloge jakbys miar palcami rozedrzec kartke papieru. wtedy uda wraz z kolanami rozchodza sie na boki, robi sie miejsce na miednice, hamstringi niczym lina do bugee sie rozciaga i na takiej samej zasadzie nazbieraja enrgi i petarda z powrotem. U Ciebie to wyglada jakbys ich nie otwieral i nie cofal a po prostu zginal kolana.
Za bole w odcinku ledzwiowym nie winilbym biurka, tez siedze codziennie a nic mbnie nie boli. Obwinialbym brak napiecia a nawet niechlujnosc w przysiadach. Wchodzisz pod ta sztange jakbys chcial na palcach stanac zeby sasiadke prze plot podejrzec, pozniej odchodzisz luzny jak shaking stevens, tanczysz stopami, podrzucasz - to wszystko sa objawy braku napiecia. Jak juz chlopy pisaly, sztanga nizej na hakach, wchodzisz pod, sekwencja napiecia od gory do dolu, skala, krok w tyl zawsze ta sama noga az wejdzie w nawyk, jak nie czujesz rozstawu to zerknij, tez w koncu wejdzie w nawyk.wkrec stopy w podloge, dobierz powietrza zebu dozbroic skale i siadaj jakbys mial usiasc udami na lawce (ta wizualizacja tez mi pomogla). Siadaj do momentu az zacznie podwijac ogon. Taka moja rada
Dawaj tez film z MC, zobaczymy jak sie ma sprawa z napieciem, jak jest podobnie niestabilnie to niedlugo moze byc wiecej miejsc bolacych.


Zmieniony przez - fanslaska w dniu 2016-08-10 11:21:11
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

masa miesniowa

Następny temat

odblok

WHEY premium